Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogyha a barátom szájra...

Gáz hogyha a barátom szájra ad puszit az anyjának?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, aki 19 éves! A nyárra elutazott külföldre dolgozni, és elötte kikísértem őt a családjával együtt a reptérre. Búcsúzkodtunk és az anyja szájon csókolta... próbáltam magam hitegetni hogy rosszul láttam biztos, de aztán mégegyszer megtörtént. Én ott álltam meghökkenve, ugyanis nem akartam szólni érte, hogy ne így váljunk el. Még sosoem láttam ezt a két év alatt, vagy csak olyan vak voltam hogy nem vettem észre. De most nagyon kiakadtam! Az milyen már h a leendő anyósomra féltékeny vagyok? Elhiszem h szeretik egymást, de azért legyen már különbség köztem és közte. Nem tudom h szóljak-e érte és balhézzak, vagy ne...
2008. júl. 5. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

hahaha itt minden értelmes vàlasz levan pontozva!

istenem valaki olyan teheti,aki nem szereti anyosàt,vagy aposàt,esetleg nem kapott rendesen szeretetet a szüleitöl.igenis nem rossz dolog ha szàjon puszil valaki gyermekét,mondjuk a seggbemarkolàs tulzàs

2008. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
én is ismerek olyan embereket akik szájon puszilják egymást.. testvérek.. vagy gyermek-szülö.. tudod náluk ez nem olyan durva dolog, mert arrafelé ez nem számít annak.. vagy így nevelték őket.. szóval nem kell megijedni:) esetleg finoman megjegyezheted, vagy poénosan. Féltékenynek meg nem kell lenned! Nincs rá okod! Biztos nem szokta csókolgatni!!! Téged szeret és veled jár nem az anyjával:)
2008. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván nevelés és ízlés kérdése. Ami az egyik ember szerint jó és gusztusos, az nem biztos, hogy a másiknak is az. Én meg nem puszilnék a száján senkit, akibe nem vagyok szerelmes. Még a gyerekeimet sem. Akárhogy szeretem is őket, ez nem arra való. Mint ahogy vadidegen embereket sem szokás szájon puszilni, mégha kedvesek is számunkra.

Ha téged ez zavar, akkor mondd meg nyíltan a párodnak, még az elején, aztán majd ő eldönti, mi a fontosabb: a te szád, vagy anyucié.

Ha rosszul érzed magad ettől, akkor valamit változtatni kell. Mivel te nem fogod megszeretni ezt a szájpuszi-dolgot, ezért neki kell tiszteletben tartani a te véleményedet.

2008. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
A Sims2-ben a family kiss az a szájra puszi, szóval más kúltúrák is csinálják. Szerintem fogadd el! Nem gázos egyáltalán. :) Engem nem zavarna...:P
2008. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
90%
Szia! Szerintem megnyugodhatsz. Vannak családok ahol ez a hétköznepi puszi. Nekem van egy nagyon jó barátnőm, és ők is így adnak puszit a családjuknak. nemcsak a szülőnek, hanem a családnak. semi gáz nincs benne. De ha zavar megemlítheted. De akkor szegény srác ezt hogy mondja el az anyjának?
2008. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Bizti nekem is furi lenne:) Naluk ez a szokas :) Meg kell ertened.Ne legy feltekeny bizti nem csak meg az anyjaval:)
2008. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Engem is idegesítene.ez szerintem nem normális. én sem adok apámnak a szájára puszit, ez gáz. jogos, hogy kiakadtál. kérdezd meg a párodat, hogy miért van így. nem tudommilyen a kapcsolata a szüleivel, és, hogy hogy reagálná le, ha szolnál, de én a helyedben megkérdezném tőle. ja és a sims 2 egy játék, és nem az élet.....elég gáz ez a duma.
2008. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt, sok családnál így van! Engem is meglepett, amikor először láttam, hogy a párom családjában mindenki (nagyszülő, unoka, testvér, szülő, stb.) szájra ad puszit egymásnak, mert nálunk ez soha nem volt szokás. Sok év eltelt azóta, de hiába olyanok már mint a saját családom, nekem mindenki az arcomra ad puszit máig is. Tiszteletben kell tartani az eltérő szokásokat, de azért beszéld meg vele is, hiszen ha téged zavar akkor fontos!
2008. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Én ezen nagyon ki vagyok akadva. Szerintem ez nem féltékenységi kérdés. Egyszerűen furának találom, ha a szülő és a gyerek szájon csókolja egymást. Persze biztos, van ahol ez természetes, nem is akarok felettük ítélkezni. Szerintem nem az, és szerintem éppen ezért jogos a felháborodásod.
2008. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
A mi gyerekeink a szánkra adnak puszit. És teljesen természetes számunkra és számukra is. Ugyanakkor nálunk a szüleimmel se a pároméknál ez soha nem volt divat és nem is tudnám elképzelni. De nekünk a gyerekekkel így alakult és egyikünk sem érzi magát emiatt kínban vagy zavarban. Igaz, kicsik még, ki tudja, mi lesz 10-15 év múlva. De ezek a dolgok a mieink, a mi szokásaink, ahogy az öleléseink, apró, nap mint nap ismétlődő "szertartásaink" is - másoknak talán fura, vagy hülyeség, nekünk fontos, mert összetartozunk. Senkinek sincs joga megitélni, de ha mégis megteszi, az nem rólam, rólunk, hanem az ismeretlenül itélkezőről állít ki szegénységi bizonyítványt.
2009. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!