Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy tesók szájra...

Normális hogy tesók szájra pusziznak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 17:36
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem ép ?
2010. okt. 4. 18:00
 12/48 anonim ***** válasza:
53%

Érdekesek vagytok....16 leszek nem sokára és anyámnak lazán adok a szájára is meg az arcára is puszit.Ha tesóm lenne,nem nagyon zavarna,ha néha szájra megy a puszi,anyukám az öccsének is,ha úgy sikerül,akkor a szájára ad puszit.

Nem értem mi ezen az undorító....ha nyelves lenne,vagy sima csók na azon már én is meglepődnék,de ezen...nekem ez természetes.

Anyámmal csináltam más hülyeséget is,h megnyaltam a száját poénbólxDvagy ő az ennyimet,mikor kértem puszit aztán szájon nyaltxD

Most lehet le pontozni és fújjogni,h milyen undorító vagyok etc.etc de magasról le....-om,h mások mit gondolnak!Szeretem anyámat,de egy szájra puszitól nem lesz ferde hajlamunk.

2010. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
69%
Fújjj! Ez annyira... Nekem is van olyan barátnőm (16/L) aki az anyukájának meg az apukájának ad a szájára puszit... o.O Meg ha mondjuk azzal szembesülnék, hogy a pasim így puszilkózik a hugikájával... Hmmm. (blöe) Már bocsika akit megsértettem, de ez nagyon nem normális...
2010. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
75%
hat en nem neznem normalisnak:)
2010. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
24%
Én nem is kértem,h normálisnak nézzétek, ez saját szubjektív véleményetek,de ezzel engem nem hattok meg:)
2010. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
66%
Semmi esetre sem normális!
2010. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
78%

kicsi korban telejsen normális." pontosabban belefér

láttam buszon olyan apát aki a gyerekének ad szájrapuszit.. nehéz nem heveny kur*aanyázásban kitörnöm ilyenkor..

2010. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy kicsit keletebre laknának senki sem lepődne meg ezen, sőt. Ahány ház annyi szokás.
2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
45%

Szerintetek:)

Nézhettek egy elfajult k@cs@gnek, vagy mit tudom én,de ebben semmi gusztustalan és szexuális dolog nincsen.:)

Egy sima puszi:)

2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
57%
Hidegen hagy. Nem fujjogok, mert szerintem aki "undorító"-zik meg "nem ép"-ezik, az csak a saját kulturálatlanságát bizonyítja. Nem zavar, én nem így csinálom, ennyi. Ha ők abban a környezetben nőttek fel, ahol ez mindennapi, ám legyen. Nem ártanak senkinek.
2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!