Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy tesók szájra...

Normális hogy tesók szájra pusziznak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 17:36
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
28%
18:50:ott a pont!
2010. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem mondtam, hogy a szoptatás nem normális. De most, hogy mondod, a szoptatás is gusztustalan, ha már 5 éves a gyerek...

:D

2010. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mondanám gusztustalannak...gondolkozz már egy kicsit,h mi is gusztustalan.....akkor is lehetne gusztustalan,csak akkor még kicsi.

Én inkább furcsának mondanám,vagy inkább már természet ellenesnek,mert ilyenkor általában a gyerek már nem szopik,de nem undorító.

2010. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
42%
Ha számukra normális, akkor az, nem tudom, miért kell ezen ennyire kiakadni.
2010. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem mi ebben a fújj meg undiii

Semmi különös nincs benne aki ezt szokta meg annak ez normális másnak lehet,h furcsa de nem undorító.

Ez az élet:( Azért mert ők így csinálják és ez nekik jó te meg nem tudod elviselni már rögtön cikized!(nem személyes mindenkire vonatkozik)

Máris ki van közösítve:( Nahát de jó ez a mai világ:( :S

13/L(és asszem értettebben gondolkodom mint itt egy-néhány ember)

2010. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
39%
Primitív felfogású aki azt mondja ,hogy ez gusztustalan! Ez is a szeretet egyik kifejezés.Miért ne adhatna a tesvérének illetve a szüleinek?Ez egy puszi ezt nem szerelemből és vonzalomból adja az ember hanem szeretetből!! Van egy kis különbség és sokaknak rá kéne már jönnie;)
2010. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
62%
mindenki úgy ad puszit ahogy akar
2010. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
17%
Ah Nagyon Szépen Köszönöm!:)Vannak itt normális felfogású emberek is és nem ítélnek el másokat, egy iylen dolog miatt.
2010. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem. Nekem 2 nővérem van, és soha nem volt szokásunk a szájrapuszi.
2010. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de nekem ez csak a szerelmemmel megy, túl intim, ami nekem egy párkapcsolatba fér bele csak.

Nem azt mondom, hogy undorító, de totál mást jelent számomra, meg a többségnek is, a szájra adott puszi.

21/L

2010. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!