Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lustaságom ellen?

Mit tegyek a lustaságom ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudok határt szabni az életemnek, a dolgaimnak.Lusta vagyok tanulni pedig csak 2hetente vagyok 4napot iskolába, utolsó éves vagyok.Egy dolgozatra sem készülök,puskázásból vagy abból élek amit órán megjegyzek.

Itthon sem sokat segítek kivétel(mosogatás, porszívózás, sepregetés szobám kitakarítása, néha mosás)

Főzni szinte egyáltalán persze makaróni borsó leves megyen.

Lefoglal a net, msnezés.A barátommal heti 2szer találkozunk és szinte msnen beszélgetünk.

Nem tudom hogyan változhatnék meg.Kicsit unom, de az is közbe ott van hogy gyakorlati hetemen kidolgozom a belemet is.:(


18/L


2010. okt. 3. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Aludj és étkezz rendesen, nekem bevált. Ilyen egyszerű. Azért nem tudsz tanulni, mert hiányzik valami ilyen nagyon alapvető dolog.
2010. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd ha a lustaságodnak következményei lesznek, úgyis csipkedni fogod magad egy kicsit.
2010. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a bajom:D most épp egy nagyon lusta időszakom van, de amikor megtervezem, hogy mit kell megcsinálnom egy délután és akkor tök jól mennek a dolgok:) listát is szoktam írni, például mikor a záróvizsgámra tanultam, kiszámoltam, hogy hány oldalt kell megtanulni egy nap. Próbáld ki, hogy mindig kipipálod, mit csináltál meg, ez segít szembesülni a feladatokkal. Ja és jól látható helyre rakd a listát:)
2010. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most azzonal kapcsold ki a gépet.
2010. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!