Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek a lustaságom ellen?

Mit tegyek a lustaságom ellen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem tönkreteszem saját magam.De egyszerűen nem tudom leküzdeni.Mindent az utolsó pillanatra hagyom, még ha tudom h. utána több időm maradna.Így vagyok mindennel, ügyintézésekkel, sulival, takarítással stb.Még ha fejben el is dől,akkor se tudom rávenni magam, hogy megtegyem vagy elvégezzem.A sportolást is sokszor eltervezem,de csak ennyibe marad.Ritkán,de persze szokott olyan lenni amikor úgy érzem tele vagyok adrenalinnnal és akkor pörgök ezerrel,de ez ritka.Tudom, hogy így megnehezítem a saját életemet illetve lehet ezzel másnak is nehézséget okozok.
2011. aug. 16. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. ilyen beállítottságú vagy. Ezt a "lustaságot" tervezd bele mindenbe. A környezeted meg elfogad olyannak, amilyen vagy. Nem lehet mindenki szorgos, gondoskodó.
2011. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, kivéve a munkámat, ott magamra se ismerek, pedig már 10 éve csinálom.
2011. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A munkámmal sajnos ugyan így vagyok,régen a kezdeteknél még lelkes voltam,de már belefásultam,van amit csak halasztgatok.Viszont ha hazaviszem a melót akkor sokkal jobban megy mint itt az irodában.Van amit itt a melóhelyen 1-2 napig rögzítek azt otthobn pár óra alatt megcsinálom,pedig ott megy a TV,dumálok faterral stb.
2011. aug. 16. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!