Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos Nők! Hogyan csinálját...

Családos Nők! Hogyan csináljátok, hogy mindig minden nagyjából rendben legyen?

Figyelt kérdés
Lakás, háztartás, gyerek, férj, Ti magatok, munka esetleg + tanulás, meg ami még nem jut eszembe?
2010. okt. 2. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
simán megy! Amíg férjem alszik, addig mindent megcsinálok. Ha szórakozni megyünk, akkor természetesen igénybeveszem anyu segítségét.
2010. okt. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagyobb gyerek és a férjem meg édesaám besegítenek.

A kicsi 8 hós.

Egyedűl nem győztem.

2010. okt. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem "nagyjábóli" dolgokat.Hihetetlen, de nálam minden rendben van.A ház, a kert, dolgozom is, most még nyelvet is tanulok. Kis korom óta maximalista voltam, de ennek soha nem volt hátránya. Sőt.
2010. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most itthon vagyok mert minden pillanatban megszulethet a babank, de...amig napi sok orat dolgoztam en bizony fizettem egy aranyos tundernek aki eljott minden heten es puccba vagta a lakast, athuzta az agynemut es kimosott...

Lehet lepontozni. A ferjem meg most is fizetne, de elbillegek itthon es most nagyon raerek.

2010. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene lepontozni kedeve utolsó. Ha megteheted jól tetted. Amúgy meg kinek mit jelent a nagyjából. Én nme tudok fullos rendet tartani 2 pici gyerek mellett meg a főiskola mellett úgy hogy a férjem szinte sosincs itthon szülők/barátok meg 20 km-re laknak, de igyekszem és engem nem zavar, hogy tele van a nappali játékkal. :)
2010. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk sosincs rend olyan szintem amire például a nagymamám azt mondaná, hogy rend van, de sosincs rendetlenség se igazán.

Valóban könnyebb úgy rendet tartani, ha tartja az ember a rendet és nem rakja, de vannak ilyen érthetetlen állandó dolgok , mint ahogy az előző válaszoló írta miért jobb a szennyes ruhát a szoba közepére rakni mint a szennyestartóba?

2010. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindezt nem a nőnek egyedül kell megoldani, hanem igazságosan megosztani a férjjel, és a koruknak megfelelően egy kis feladatuk a gyerekeknek is lehet. Kedves gúnyolódó egyik előző, ha valaki segítséget kap a férjétől, az nem csicskáztatás, hanem méltányos és normális, és ettől a férj nem barom, hanem kedves, szerető TÁRS.
2010. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!