Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám tisztaság mániás, és...

Anyukám tisztaság mániás, és saját magának csinál több munkát fölöslegesen! Legjobban engem készít ki, pedig én nagyon sokat probálok segíteni és probáltam őt így elfogadni! Mit lehet tenni, hogy én ne válljak mellette idegronccsá?

Figyelt kérdés

Karácsonykor nem volt kedve meglátogatni a családot, mert hülyére hajtotta magát, még dec.25-én is takarított!

Ezzel a viselkedéssel elveszi az életkedvem!


2008. dec. 26. 21:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ja és anyukám úgy nyírja a füvet, mint ahogy pórszívozik is. Egyetlen egy fűszáll sem maradhat kikandikálva.Ha ott van a barátom és segít a fűnyírásban tőle elfogadja, mert neki nem mer visszaszólni.De még az ő munkáját is ellenőrizi. Mondta már apunak, kár volt anyut már a kerti munkákban is részt venni.

Ja és hogy ne apukámat fényezzem, de ő tényleg mindent megcsinál, mondhatnám azt is,hogy egy ezermester!

2009. jan. 1. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!