A macskám rászokott a szobatisztaságra. Viszont két hét szoba tisztaság után ismét a szőnyegre, ágyra pisil, kakil. Mit tegyek? Hogy legyen ismét szoba tiszta?
Minden helyet ahova pisil/kakil ecetes vízzel tisztítsatok meg, h ne érezze a szagát
Próbáljatok másik almot használni
Tegyétek az alomládákat máshova
hirtelen ezek az ötleteim vannak csak
Köszönöm a válaszokat.Nincs sok alom választási lehetőségem, mivel itt ahol lakok hiába más a tasakja az alomnak ugyan olyan köves alom van benne.
Ha a szőnyegre végzi a macskám a dolgát akkor azonnal felsúrolom.Próbáltam már hogy ahova wc-zett a szőnyegre (tv mögé) ugyan oda raktam az alomját, de nem wc-zett bele.
Oda jön a takarómhoz és kaparja, és alig van időm hogy gyorsan bele rakjam az alomba mert már wc-zik is:S
Azt még nem írtad, h fedett-e az alom, mert azt nem minden macska szereti...
Na meg attól, h mindben szerinted ugyanaz a kavics van ez nem jelent semmit. Mindegyik más egy kicsit. És alomnál nagyon igaz: a drágább jobb, a macskának is, neked is.
Ezen kívül viszont nem nagyon tudok tanácsot adni, esetleg fújd körbe a helyeket ahova pisil citrusos illattal mert azt utálják a macskák.
Jó csak nincs pénzem a drágább alomra, ígyis naponta cserélem az almot, mert van még egy macskám is de az teljesen szobatiszta.És csak Wiskast meg Kitekatot hajlandók enni úgyhogy kicsit drágák nekem...
Az alom nem fedett.
A drágább alommal nem feltétlen jössz ki drágábban!!! Ezt vedd figyelembe! Persze nem tudom mennyit költesz egy hónapban de én 3300-ért veszek 20 litereset, ami 2 cicának egy hónapra jó.
Amikor olcsóbbat használtam, az is majdnem ennyire jött ki. De ezzel feltöltöm az almot szedegetem ki belőle a termékekeket, aztán ha már nagyon kevés az alom a ládában kidobom a maradékot, újra feltöltöm. Nekem nagyon bevált ez a rendszer. Amúgy fressnapfos bio fresh almot használok.
Köszönöm a válaszokat!Hát lehet hogy van benne valami amit írtál..A kiscicámat még az udvarról hoztam be,de sajnos így hogy nem szoba tiszta vissza ki kellett raknom. :(
De egy 2 hónapos kiscica is területeket jelölget?
Pedig olyan jól elvan a nagy cicával..Mintha az anyukája lenne.Mindig együtt játszanak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!