Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl ezt a sokmind...

Hogyan éljem túl ezt a sokmindent?

Figyelt kérdés
Hetek óta csak rossz dolgok történnek velem, és nem értem miért. Ellopták a pénzem (százezresnadságrendben otthonról),anyukám beteg, apukám munkanélküli lett, ezeken felül a szerelmem akit nagyon szerettem, megcsalt , így ki kellett dobnom, pedig még most is nagyon szeretem, de inkább elkerülöm és az iméleimet sem nézem, az smsit törlöm, ja és a cicám is megdöglött. És még van egy kövér pasi aki nyomul rám. Ja és van tét is, a munkahelyem ajánlottak egy kedvező lehetőséget, a pályázaton dolgozni kellene, mert akkor mehetnék Leicesterbe. De annyi erőm nincs. Olyan szomorú vagyok, barátok-barátnők vigasztalnak, de hatástalan. Teljesen nyalogatom a sebeimet.
2010. okt. 2. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindennap kb 5ször kap el a sírógörcs.
2010. okt. 2. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bázzeg, ez azért így együtt kemény. :) egy jó adag lelkierő, és jó adag humorérzék, akkor is ha cseppet sem vicces a helyzet. különben belehalsz.
2010. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legkézenfekvőbb megoldásnak az tűnik, hogy nekiállsz a munkádra koncentrálni, megírod a pályázatot, és hidd el a többit adja az élet magától! Elmész kis időre( vagy hosszabbra?) , kikerülsz abból a környezetből ami csupa rosszat hozott , leköti a figyelmed a munka, kitisztul a fejed... és akkor lehet újragondolni mindent! Én biztosan erre törekednék a helyedben.
2010. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg összeszedni magad! Gyűjts erőt! A szeretteid biztosan támogatnak. Ez egy jó lehetőség a munkahelyeden, ne szúrd el, mert lehet, hogy több ilyen nem lesz.

Sok sikert. :)

2010. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kicsit sok így egybe!

hogy hogyan éld túl???Nem tudom, talán gondolj arra hogy szüleidnek nagyon nagy szüksége van rád!

Ez így egybe nagyon durva, nagyon sajnállak.De sajnos semmilyen jó tippel nem szolgálhatok :(

sok sikert hogy az életed rendbe jöjjön.

2010. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a pályázat meg kiküldetés (vagy mi) szerintem pont olyan, mintha a sors küldte volna a sok gond után: lehetőség az új életre. Ha jól kijössz, a szüleidnek is tudsz hazautalni, a barátodat is kicsit könnyebben elfelejtheted ha időd sem lesz gondolni rá a megváltozott élethelyzet miatt. Ja és a kövér pasi sem ér majd ott utol.
2010. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem lehetek ott,hogy én is nyalogassam.Szedd össze magad,ez a külföldi munka egy lehetőség lehet,végre valami jó történhet.Ez most tényleg csak rólad szól,ne hagyd el magad,senki nem írja meg helyetted.Nem vígasztalásra van szükséged,hanem tettekre.Ez a mostani állapotod csak időleges,de luxus lenne megvárnod amíg elmúlik,tegyél is érte valamit hogy minél előbb túl legyél rajta.

A macskák meg mindig megdöglenek,ez a hül*e szokásuk hogy nem élnek örökké.Nem tudják beosztani a 9 életüket.

2010. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!