Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így? (Kérdésed...

Csak én vagyok így? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Sok embert ismerek, sok haverom van, de igaz barátom egy se.

(pedig nagyon jó lenne) :(


20/L


2010. okt. 2. 18:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hopp, a köszönöm lemaradt :)
2010. okt. 2. 19:49
 22/29 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 igaznak hitt barátom volt, de mindben csalódtam. Azóta a párommal beszélek meg mindent, ő a legjobb barátom is, nemcsak a szerelmem. Így nekem tök jó, haverból sok van, vagy olyanok akikkel jól kijövök de ennyi. Elég is.
2010. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nekem is a szerelmem lett a legjobb barátom, a lelki társam, meg ilyenek:P de sajnos a közelmúltban benne is csalódnom kellett, így már abszolút nem bízom senkiben...:(:'( (én vagyok a 6. és 11. hozzászóló...)
2010. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hidd el,jobb,hogyha nincs legjobb,igaz barátod,mintha évekig azt hiszed,hogy van,aztán....

Nekem volt sajnos. A barátokat mindig viszonylag fenntartással kezeltem,féltem,hogy átvernek..Aztán volt egy csaj,nagyon jó barátnők lettünk...Évekig jóban rosszban..Aztán fordultak a dolgok.Csak rosszban..akkor viszont mindig..Hogy hányszor kihúztam a sz..ból,és csak a "pofonokat" kaptam érte. Másfél ilyen év után meg is halt a barátság... Már több mint egy éve volt,de még mindig fáj...

Egyébként nekem a párom a legjobb barátom. Még ezzel a csajjal se tudtam mindent megbeszélni,de a párommal igen.

Haverok már nincsenek,viszont barátok azért vannak. De mindenkit a helyén kell kezelni,tudni kell,mennyi az a barátság,különben csak csalódás lesz a dologból.

2010. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet neked privit írni, állítsd be az adatmódosításnál.
2010. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Igaz ami igaz, fantasztikus dolog mikor az embernek a szerelme egyben a legjobb barátja is, DE nekem sajnos eddig nem volt ekkora szerencsém, vagyis most is VÉGE a kapcsolatomnak :( (20hó) :( és megint egyedül vagyok.

Ezért megint bebizonyosodott, hogy kéne egy igaz barát, akivel nincs vég :(

2010. okt. 2. 20:04
 27/29 A kérdező kommentje:
Bocsesz :) Módosítva! :)
2010. okt. 2. 20:07
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül.Rengeteg embert ismerek,mindig feltudok hívni valakit ha pletykálni szeretnék vagy dumálni.De a legbelső érzéseimet senki nem ismeri.De ez részben az én hibám.Kissé bizalmatlan vagyok.
2010. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen egy igazi haverom van, őt már kb 1 éves korom óta ismerem. :) A többi max simán "haver", de ők is inkább akkor keresnek ha kell valami. Barátnő lehetett volna, de utálok itt lakni, nem akarom hogy bármi is idekössön. Jövőre úgyis költözök... :)

18F

2010. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!