Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így? (Kérdésed...

Csak én vagyok így? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Sok embert ismerek, sok haverom van, de igaz barátom egy se.

(pedig nagyon jó lenne) :(


20/L


2010. okt. 2. 18:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem pedig nincs szükségem barátokra és én sem vagyok senki barátja. Vannak ismerősök meg rokonok és pár haver. Ezzel én így vagyok! :D
2010. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
én sem vagyok pesti... :) ennek ellenére barátkoznék szívesen, de annyiszor bebuktam már az ilyesmit (pölö valaki egy barátkozós fórumban ajánlotta, hogy msn-ezzünk, aztán meg kb. 20 perc beszélgetés után lerázott, majd letörölt... pedig ennyiből nem lehet senkit sem megismerni)... ne vedd magadra, csak egy negatív tapasztalat volt a sok közül:(
2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok biztos benne, hogy van-e. Haverjaim nekem is vannak, de az igazi barát az más. Hetente 7ből 5 napot pesten vagyok:) 20f
2010. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül :)

Nekem van egy nagyon jó barátnőm,de mégsem osztok meg vele mindent...azokat a nagyon mély magánügyeket meg ilyenek.De jobb legjobb barát nélkül lenni,mint 1 rossz baráttal.

2010. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nekem sincs.. és többször is rossz volt, hogy nem tudtam kivel beszélni :(

19L

Bp-re járok fősulira.

2010. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

15 évig volt egy csaj, akivel azt hittem, a legjobb barátnők vagyunk. Mindent együtt csináltunk, mindig felköszöntöttük egymást minden alkalomkor, olyanok voltunk, mint a testvérek.

Ahogy általános iskolából eljött a ballagás, meghalt apukám :(

anyám megbeszélte a szüleivel, hogy írassák az én jóhírű szakközépiskolámba a szakmunkásképző helyett, ahová eredetileg küldték volna, hogy könnyebben be tudjak illeszkedni, és ne maradjak egyedül. A csaj persze rögtön első nap egyedül hagyott. Ennyit az igaz barátokról. 4 évig nem volt, akihez szólhattam volna.

Azóta sok haverom van, de barátom egy se... még szerencse hogy a férjem vállán ki tudom sírni magam ha kell :) 20/L

2010. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Az igaznak hitt barátban sokkal nagyobbat csalódhatsz.
2010. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Igen...dettó.Rengeteg felszínes kapcsolatom van,és erre csak most jöttem rá.Volt egy kb 20 fős csapatunk,mindig összejártunk,néha 2-3-man is eljárogattunk csak így külön.Ez volt tavaly nyáron...télen alig találkoztunk,tavasszal kicsit többet,nyáron meg...egész végig itthon döglöttem full egyedül.Az úgynevezett legjobb barátnőm az ország másik felén,a többiek a strandon,én meg a gép előtt.Depressziós,és anorexiás lettem...mert miért ne,csak hogy még jobb legyen.Most mivan?A barátnőm olyanokat terjeszt rólam,hogy hánytatom magam,ezért a többiek távoltartják magukat tőlem.Ergo tökegyedül maradtam.Szóval...igen.Nekem sincs egyigaz barátom se.De már haver sem.Megszívtam.:)

14/L

2010. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én is vhogy így vagyok, csak én haverokban sem bővelkedem :D (és azokban nem is akarok) Én amúgy bp.-i vagyok, ha akarsz írhatsz, Kérdező :)
2010. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nagyon jó hogy ilyen sokan írtok!

Szívesen megismerkednék bármelyikőtökkel! :)

Ha valakinek kölcsönös az érzés az írjon privit! :)

2010. okt. 2. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!