Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan borzasztó...

Tényleg olyan borzasztó dolgot teszek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy anyámnak albérlői vannak és ő is velük egy telken lakik. Én pedig gyakran meglátogatom, sőt lehet oda is fogok költözni. Nekem ezzel semmi bajom. De az albérlők meg ismerősök tisztára meg vannak őrülve hogy én miért nem barátkozom velük, miért nem foglalkozom velük, meg miért nem vigyázok a gyerekükre meg segítek neki tanulni, miért nem viszem el meg minden ilyesmi. Én ha odamegyek akkor köszönök nekik udvariasan de ennyi. Én csak nyugiba élni szeretném a saját életem, nem akarok velük foglalkozni, barátkozni, mert nem túlzottan érdekelnek és nem hinném hogy kötelező lenne. Anyámat nem zavarja, ő elfogadja hogy mindenki más, csak udvariatlan ne legyek ok nélkül. Ez tényleg annyira felháborító? Miért baj ha valaki ilyen magánask való emberke akinek meg van a saját élete, szokásai, köre és nem akar betegesen mindenkivel jóban lenni?
2010. okt. 2. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En tobb orszagban is eltem alberletben nagyon sok helyen, de meg sehol nem vigyazott soha senki a gyerekemre, meg egy kavera sem hivtak meg, de ezt sosem vartam. En a hazert fizetek alberletet, nem azert, hogy a gyereket pesztralja valaki. Szoval nem ertem, hogy miert kellene neked barmit is tenned. Ok fizetnek, cserebe megkapjak az alberletet. Ez ennyirol szol meg persze udvarias az ember, de az nem bunkosag, hogy nem mesz at hozzajuk allandoan. En nem is nagyon szeretem, ha a tulaj atjon (ok nelkul nem is jon), mert ugy vagyunk vele, hogy mindenkinek meg van a kis privat szferaja. Orulok, ha fel orat alszik a gyerek, en meg addig megcsinalom a dolgom, nem hogy meg valaki ide jojjon.
2010. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Anyukám foglalkozik velük meg kedves. Imádja a gyerekeket, az embereket, biztos "meghívná őket egy kávéra" meg ilyesmik de miért kéne hogy mindenki olyan legyen? Ők ugye nem egyedül vannak, mert anyukám is ott lakik csak másik házban, én is akkor lakok ott amikor csak akarok, de hát azt meg ők vállalták, mi nem vagyunk olyan zavaró népek. :D
2010. okt. 2. 21:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem kell vellük foglalkozni, valószinű az áll a dolog háterében hogy egy havertól néha lehet sziveségeket kérni, pénz, cigit, ingyen bébiszitert.....
2010. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Epp ezert mondtam, hogy van, aki meg egy kavera sem hivja meg az embert is igy is jol van, mert egyszeruen nem tartozik hozza (en sem hivom oket at amugy, az ember orul, ha a sajat csaladjara van ideje, aztan bedol az agyba). A berleti szerzodesben nincs leszogezve, hogy a tulaj gyermekenek foglalkozni kell az alberlok gyerekeivel vagy forditva. :)
2010. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké, csak úgy értettem, miért nem elég nekik az? :D
2010. okt. 2. 23:15
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ok ezzel nincsenek tisztaban, azt hiszik, hogy ettol baratkozni kellene. Szerintem nagyon unatkozhatnak ezek az emberek. Honnan van ennyi idejuk?
2010. okt. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, semmi közöd hozzájuk. Foglalkozzanak ők a gyerekükkel.
2010. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!