Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belegondoltál már abba, hogy...

Belegondoltál már abba, hogy mi lenne, ha elveszítenéd a párodat? Ne adj 'isten meghalna? Hogyan lenne tovább?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Hallottál már az önbeteljesítő jóslatokról? Erre gondolni is valami olyasmi lenne.
2010. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy sem tudom, hogy hova tovább..


Élek egyik napról a másikra, nagy remények harcok küzdelmek tanulmányok, képesítések, mind csak káprázat, csalfa kép.

2010. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
egyedül maradnánk a kisfiammal...a lelkem másik fele halna meg...ebbe ennél mélyebben nem is szeretnék belegondolni! nem szeretném bevonzani a rosszat...
2010. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Közel állok hozzá, de fogalmam sincs, mi lenne. Valahol legbelül meghalnék én is:(
2010. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szomorú lennék, de nem zuhannék magamba. A párom biztosan azt akarná, hogy éljem az életem.

Sokat gondolnék rá, közben próbálnám elérni a céljaimat.

2010. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Van oka a kérdésemnek.

A sógornőmnek meghalt a férje, kélt hónapja./A párom testvére./Hatalmas szerelem volt, borzasztó tragédia a mi részünkről.Eddig azt hittük, hogy a felesége még rosszabbul viseli.És mit ad isten:ma beállított egy idegen férfivel, hogy ez a pasi annyit segített neki a gyászban, meg stb.:,és hogy fogadjuk el úgy, mintha ha sógorom lenne.Hát rendesen paff vagyok.És a férjem is.Most hogyan viselkedjünk?Vagy mit csináljunk?

2010. okt. 2. 16:24
 7/20 A kérdező kommentje:
16 év házasság volt
2010. okt. 2. 16:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg így vezeti le. ne vesd meg érte, nem mindenkit ér ugyanugy a gyász. valóban furcsa, de sosem tudhatod mi zajlik le belül.
2010. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Helyettesíteni próbál, mert nem tudja feldolgozni.


Talán az idő besegít neki annyit amíg felismeri, hogy ez nem változtatt a dolgon, és talán nem őrül bele.


Ne vágd el ezt a kapcsolatát, mert azzal az ütőerét vágod el!


Működjetek együtt, vagy nem fogja kibirni a dolgot.

Én ismerem ezt az érzést.

2010. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha nem halnék bele rögtön, akkor biztos mély depresszióba süllyednék, amiből nem bírnék egykönnyen kijönni.

Szerintem jó darabig nem tudnék új kapcsolatot létesíteni, de ez nem biztos, remélem nem kerül rá soha sor, vagy legalábbis még vagy 50-60 évig.

21/L (4,5 éves kapcs.)

2010. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!