Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Belegondoltál egyszer is,...

Belegondoltál egyszer is, hogy lehet csak kitalálták a kísérteteket?

Figyelt kérdés
Ha kísértetekről hallani, mindenki rávágja, hogy vannak, de ha bizonyíték kell nincsen semmi. A kísértetműsorok is fantáziátlan gagyi műsorok. Legalább egyszer belegondoltál már abban, hogy marhaság az egész, ha még nem most tedd meg, és írd le mit érzel.
2010. dec. 25. 02:47
 1/9 Peston ***** válasza:
Belegondoltam. Minek higgyek bennük? Túl ambivalensek... ugye tárgyakat le tudnak verni, hozzánk egy ujjal sem tudnak érni. Köztünk vannak, mégse látjuk őket. Üzennek pár embernek, mindet diliházba zárják. Nem, úgy vélem, nincsenek. Azt ugyan nem tudom, ki vakarta meg a hasikámat, ki öntözte meg a virágokat, ha egyedül vagyok itthon, és nem én voltam, de sebaj. Casper megmondja majd.
2010. dec. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeségre sincs sokszor bizonyíték mert aki szenved benne letagadja..itt a példa azé hogy neféljél a szellemektől nebizonygasd hogy nincsenek nehígyj akkor bennük és kész! :D
2010. dec. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Belegondoltam már. Egyre inkább hiszem, hogy csak az ember találja ki. Sajnos mikor elveszítünk egy közeli rokont, rohadt nehéz azt hinni, hogy ennyi. Nincs tovább. Nincs kihez beszélni, stb. Ezért megnyugtatóbb, hogy kitaláljuk, hogy a lelke itt él köztünk, hall minket... leesik a könyv akkor ráfogjuk, jaj de jó itt van velünk.

Sajnos agyunk nem tudja felfogni, hogy nincs semmi ha meghalunk, nem lesz nagy találkozás dédivel, mamával, nem lesz úszkálás a felhőkön.

Sokan ezért úgy élik az életünket, mintha örökké tartana, pedig mindenki meghal egyszer.

2010. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos ez olyan hogy bizonyítsd be, hogy nem léteznek. Ilyen alapon hinni lehetne minden olyan dolog létezésében, aminek nem létezése nincs bizonyítva.
2010. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, azokat az az okos találták ki aki azt hitte hogy lapos a Föld. Beteg volt, képzelődöt,t elkezdte ez érdekelni, tovább adta, a többi lúzer bevette, oszt ennyi az egész...
2010. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bizonyítékot kérek a létükre vagy a nemlétükre. amig nem tudod bizonyítani valamiről, hogy létezik addig ne beszéljünk úgy róla, hogy van/nincs. elképzelhető, hogy vannak miért ne lehetnének? és az is elképzelhető, hogy kitaláció, miért létezhetnének?
2010. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 90% ban urban legendek, meg olcsó szmfényvesztések. Viszont nem tudja senki sem, hogy mi van abban a 10% ban. Mi van ha nem tudnak leverni könyveket se semmit és velünk sem tudnak kommunikálni. Attól még lehetnek nem? én úgy vagyok vele, hogy hátha. Nem tudhatjuk, hogy mennyi igaz a mesékből.
2010. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha csak hülyeségbe akarta rángatni valaki a világot ,akkor ki lehetett?:)
2010. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cirmos kandúr ***** válasza:
Nézzetek Investigation Discovery-t este szokott menni a szellemlabor, szerintem érdekes.
2010. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!