Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjünk orvoshoz vagy valami?

Menjünk orvoshoz vagy valami?

Figyelt kérdés

Anyámék reggel elmentek pestre és itthon maradtam a bátyámmal aki 16 éves. Minket nem nagyon lehet egyedül hagyni mert egyszer nagy baj lesz az biztos. Sokat szoktunk verekedni de nem tom miért. Vagy 20 perce verekedtünk és a nappaliba rálökött az üvegasztalra ami elvágta a kezemet meg a lábamat meg egy kis darab beleállt a hasamba is de azt kiszedtem. Én fordultam és ököllel jól fejen bsztam és az egyik ajtóba üveg volt ő meg a fejével annak ment neki így az az üveg is tört.

15/F


2010. okt. 2. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát..amikor 10 éves körüli lehettem nem lehetett minket együtt hagyni mert mindig kék, zöld foltok voltak rajtunk :D sokat verekedtem a nővéremmel de azért ennyire nem
2010. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11:37-es ez a szomorú....minek szül az ilyen gyereket?
2010. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11 37 vagyok,az ilyen emelt szintű cspéért,anyagi juttatásokért,szül,nem mert annyira gyerekszerető lenne,látszik is a gyerekein sajnos,hogy a utcán vannak inkább,mint otthon,hogy az orvosnál többet törödnek velük mint a szülei,akik magukról se tudnak gondoskodni,mert segélyből ugyan van plazma tévé és azt bámulják reggeltől estig,rohan a ház, a gyerekek meg koszosak,éhesek...próbálunk segíteni,de sokszor csak ránk vágják az ajtót hogy nem kell segítség,sör kell,és ezt most szószerint idéztem apuka szájából,öt gyerek merlett neki csak sr kell.
2010. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ti nem vagytok normálisak....
2010. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12:42-es erre már nem tudok mit írni. Undorító.
2010. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

a lábamat meg a hasamat összevarrták neki meg a kezét

amúgy nem szoktunk hülyülni csak nagyon néha mert utáljuk egymást

2010. okt. 2. 21:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Az szép...
2010. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!