Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjünk orvoshoz vagy valami?

Menjünk orvoshoz vagy valami?

Figyelt kérdés

Anyámék reggel elmentek pestre és itthon maradtam a bátyámmal aki 16 éves. Minket nem nagyon lehet egyedül hagyni mert egyszer nagy baj lesz az biztos. Sokat szoktunk verekedni de nem tom miért. Vagy 20 perce verekedtünk és a nappaliba rálökött az üvegasztalra ami elvágta a kezemet meg a lábamat meg egy kis darab beleállt a hasamba is de azt kiszedtem. Én fordultam és ököllel jól fejen bsztam és az egyik ajtóba üveg volt ő meg a fejével annak ment neki így az az üveg is tört.

15/F


2010. okt. 2. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Ti normálisak vagytok? Azonnal menjetek befele az ügyeletre ott megmondják hogy sürgősségi eset vagy nem. mert én azt innen nem tudom eldönteni.

Nyomás!!!! és ne a gyakorikérdésekre irogass helyette!!!!


20/L

2010. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha nem fáj akkor is?
2010. okt. 2. 11:21
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Jó sok eszetek lehet, orvos!!!
2010. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

akkor is! nincs otthon veletek felnőtt, nagy korú, és mi nem tudjuk hogy mennyire vérzik.

INDULJATOK MÁR VAGY ÉN MEGYEK ODA DE ANNAK NEM LESZ JÓ VÉGE!

2010. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez kamu,elvágott kézzel,lábbal,hasadban üveg szilánkkal nem gépelgetnél.amugy meg ha kihúzod a sebból a benne lévő dolgot elvérezhetsz artériás vérzés okoz,csak orvos szedheti ki,jártas vagyok egészség ügyben.
2010. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
óvodások vagytok vagy mi? mi az hogy nem lehet titeket egyedül hagyni? ez csakis a ti agyi színvonalatokról árulkodik..remélem a szüleitek elküldenek valami diákmunkára hogy kifizessétek a kárt amit okoztatok.
2010. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már nem is vérzik. De akkor elmegyek
2010. okt. 2. 11:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

11:24-es megnyugtattál. Én játszóházban dolgozom, amolyan ovónő féle vagyok, és a hideg kirázott mikor megláttam ezt a kérdést.

Nem akartam elhinni, hogy az 5éveseknek több esze van, mert odajönnek hozzám, mint ezeknek 15-16 évesen mikor elvágták valamilyüket és nem mennek orvoshoz.

2010. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Emberekkl fogalkozom,álatlában fiatolokkal elsősorban bántalmazottakkal,és szokszor olyan szülők vannak sajnos hogy a 40 éves anyuka is olyan szinten van agyilag,mint egy öt éves,és egy hörcsögőt nem bíznék rá egy félpercre sem nem hogy gyereket és van neki vagy 5....Hát naponta van náluk esemény sajnos....
2010. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
úúúristen:D 14 vagyok és van egy 15 éves báttyám minket aztán egyedül lehet hagyni mi is hülyülünk de nem törünk zúzúnk...
2010. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!