Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyukájának jogos...

Barátom anyukájának jogos volt a kifakadása?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja vagyok együtt a barátommal. A barátom szüleit már ismerem, és ha találkozunk a párommal, akkor náluk vagyunk, amit a szülei nem bánnak, jól kijövünk egymással és még ők mondják hogy menjek gyakrabban.

Ennek meg van az oka, otthon nincs minden rendben a családommal, sőt semmi nincs rendben. Érettségi után pár hónappal el szeretnék már költözni, és megszakítani velük minden kapcsolatot. A párom erről tud, ő támogat mindenben. A párom szülei is tudnak erről (még be se mutattam őt a szüleimnek).


A párom anyukája nagyon cuki meg aranyos, közvetlen, és meghívott engem, hogy karácsonyozzunk együtt. Én ezt visszautasítottam, mert egyrészt szüleim nem néznék jó szemmel, másrészt én is kellemetlenül éreztem volna magamat, hogy én még a szüleimnek se mutattam be a párom, de én már találkozok majdnem az egész rokonságával, másrészt meg 2 és fél hónapja vagyunk csak együtt.

Erre írt egy üzenetet, hogyha nekem derogál velük karácsonyozni, akkor én ne menjek fel hozzá enni meg ne aludjak ott náluk, hanem találkozzunk ezentúl a ház előtti padon, stb. A kajás téma alapból szíven ütött, mert nem azért mondtam el neki ezeket a dolgokat, hogyha nem tetszik neki valami, akkor legyen mivel visszavágni.


2022. dec. 29. 17:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
Érettségi után hová költöznél? A srác szüleivel nem számolnék a helyedben, még ha meg is beszélitek ezt a helyzetet ez a fajta kommunikáció egyértelművé tette, hogy a fiú anyja nem komplett. Ne menekülj otthonról hozzájuk, mert pórul fogsz járni.
2022. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy volt jogos. Felnőtt családanya, kellene, hogy annyi esze legyen, nem hív meg, mert kellemetlen helyzetbe kerülhetsz.

Az első önmaga okozta gondnál vagdalkozik neked. Nem szeret ez a nő, csak eddig elégedett volt, mert nem történt olyan, ami ellen kifogása lett volna.

Én is ajánlom, hogy költözéskor ne az ő otthonukat tekintsd opciónak, hamar levetkőzné a képmutatást, azaz szinte már meg is tette.

2022. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%

Húgom is elkövette azt a hibát, hogy érettségi után szaladt összeköltözni a pasijával. Merthogy otthon tényleg rossz volt a légkör.

De! A pasija az összes adandó alkalommal hozzávágta, hogy "ő befogadta". Kvázi mint egy kóbor kutyát.

Lett is belőle egy 4 éve se veled, se nélküled kapcsolat, amiből a húgom lelki sérültként szállt ki. Hiába mondtunk neki, hogy jó nem sülhet ebből ki.

A srác anyja is eleinte maga volt a tökély. Utána utálta őt.

Sajnos akiknél otthon nincs minden rendben, hajlamosak azt hinni, csak az ő szüleik szarok, mindenki más tökély. Aki húgommal is 1 szóval is kedves volt, utána az volt a tökély, mert bezzeg a mi szüleink...

Aztán kiderült, máshol sincsenek tökéletes emberek. Csak jobb az álca.

2022. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
82%

Te komolyan bedőltél, elhitted, hogy szeretnek téged?

Ugyan már, ébredj fel! Dehogy szeretnek, kinek hiányzik egy problémás családból származó csaj? Azért akarják, hogy folyton ott legyél, hogy mindenről tudjanak, ami veled történik és kontrollálni tudjanak titeket a pasiddal. Valamint a pasit is behülyítik ezzel, hogy ők milyen jó fejek, ha ezután bármi problémád lesz velük, te leszel hisztisnek kikiáltva.

Bakker, akkora red flag villog, csoda, hogy nem üti ki a szemed.

2022. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%
Gáz az anyosjelolt, nem olyan jófej, mint hitted.
2022. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
26%

ÖSzintén szólva érthetö az anya reakciója, ha közlöd velük, hoyg pár hónap múlva megszakítasz a szüleiddel minden kapcsolatot, nem mutatod be a barátodat, mert semmi közük ehhez.

Erre megsajnált, hogy legalább legyen rendes karácsonyod, és meghív, erre meg az a válasz, hogy az általad utált szüleiddel vagy inkább, akkor azért valahol érthetö, ha rosszul esett neki.

2022. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%
Amiket leírtál,hogy miért nem szeretnél velük karácsonyozni,ez mind arra utal,hogy felnőttként,és felelősségteljesen gondolkodsz. Ez sok anyósnak nem tetszik. Talán meglátta benned a normális nőt,akit nem lehet irányítani.
2022. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%

#16


Mert szerinted ha olyanok a szülei, akiktől menekülni kell, akkor nem akadtak volna ki azon, hogy másnál karácsonyozik a lányuk? Lehet még csak 16-17 éves, de ha 18 is, akkor sincs sok családban az, hogy azt csinál a gyerek amit akar. Hanem a szülők kontrollálják, de simán mehet tettlegesség is.

2022. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%
De mibol vette le a no, hogy derogal naluk karacsonyozni? Miert derogal? Furcsa.
2022. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%

19!


Mert nemet mondott.

2022. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!