Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyukájának jogos...

Barátom anyukájának jogos volt a kifakadása?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja vagyok együtt a barátommal. A barátom szüleit már ismerem, és ha találkozunk a párommal, akkor náluk vagyunk, amit a szülei nem bánnak, jól kijövünk egymással és még ők mondják hogy menjek gyakrabban.

Ennek meg van az oka, otthon nincs minden rendben a családommal, sőt semmi nincs rendben. Érettségi után pár hónappal el szeretnék már költözni, és megszakítani velük minden kapcsolatot. A párom erről tud, ő támogat mindenben. A párom szülei is tudnak erről (még be se mutattam őt a szüleimnek).


A párom anyukája nagyon cuki meg aranyos, közvetlen, és meghívott engem, hogy karácsonyozzunk együtt. Én ezt visszautasítottam, mert egyrészt szüleim nem néznék jó szemmel, másrészt én is kellemetlenül éreztem volna magamat, hogy én még a szüleimnek se mutattam be a párom, de én már találkozok majdnem az egész rokonságával, másrészt meg 2 és fél hónapja vagyunk csak együtt.

Erre írt egy üzenetet, hogyha nekem derogál velük karácsonyozni, akkor én ne menjek fel hozzá enni meg ne aludjak ott náluk, hanem találkozzunk ezentúl a ház előtti padon, stb. A kajás téma alapból szíven ütött, mert nem azért mondtam el neki ezeket a dolgokat, hogyha nem tetszik neki valami, akkor legyen mivel visszavágni.


2022. dec. 29. 17:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Ezek szerint képmutató alakok, akik nem sokban különböznek a te szüleidtől...
2022. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Ez nyilván félreértés, beszéld meg vele, hogy mi volt rá az okod, hogy viaszautasítottad.
2022. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lehet, hogy cuki, de nem intelligens. Mert ilyet nem lett volna szabad valaszolnia. Ugy tunik, megsertodott, ugyhogy tenyleg meg kellene beszelned vele, hogy egyaltalan nem arrol van szo, hogy neked "derogal"...
2022. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Messze van a jogostól.
2022. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Igen,lehet az anyósod csak úgy tesz, mintha rendes lenne.
2022. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Két szék közül pad alá..

Is lehet belőle...

Nem látom én olyan tutinak ezt a kapcsolatot....

2022. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
De most ki írta ezt az üzenetet, a pasid vagy az anyja?
2022. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
Ja, bocs, az anyja. Akkor itt is csak a kép szép, nem a valóság. Simán lehet, hogy már telekürtölte a rokonságot, be akarta mutatni a kislányt akinek olyan rossz otthon, hogy őt tekinti anyukájának, még nála is karácsonyozik. Gáz nagyon. Tényleg ne menj hozzájuk, találkozzatok máshol. Bár ezek után szerintem szét is akar majd választani titeket.
2022. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Az anyósjelöltek sokszor csinálják ezt a fiuk barátnőjével, hogy először mézes-mázosak, aztán elkezdenek f.szoskodni. Ha lányuk van, az nem annyira jellemző, hogy a lány barátjával ezt csinálnák. A csajokat szeretik elmarni az édes, pici fiuk mellől.
2022. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%

Igazából ha csak félreértés történt, és a párod anyukájának tényleg úgy jött le a dolog, hogy te nem bírod őket, megalázó velük lenned, és ezért nem akarsz velük karácsonyozni, szóval ha csak félreértette a dolgot, akkor is, szerintem azért sokat elmond az anyukáról, ha rögtön ezt így megírja neked. Én amúgy megírnám neki az igazat, hogy igazából a szüleidnek nem tetszene a dolog, meg neked ez az egész kellemetlen, de aztán én azt is hozzátenném, hogy rendben, többet nem fogsz hozzájuk menni akkor.


A lényeg, hogy az, hogy sokat elmond valakiről az, ha ezt egy ilyen után megírja neked. Mármint na, ez semmiképp sem egy normális reakció.

2022. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!