Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám azt mondja, hogy őt...

Anyám azt mondja, hogy őt megaláztam, viszont ő alázott meg engem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon dühös vagyok, anyám megalázott.


Anyák napjára és karácsonyra szoktam neki ajándékot venni, a szülinapját, névnapját nem ünnepli.

Mindig bonbont, nagy táblás csokit (német), vagy nagy kiszerelésben gumicukrot veszek neki, mert ezeket szereti, és eddig mindig ilyeneket kért, ezeknek mindig örült, soha egy büdös szóval nem említett mást.


Novemberben volt a másodunokatesóm esküvője, akinek 30 000 forintot adtam ajándékként.


Most karácsonyra a szomszéd lépcsőházban lakó öreglány a gyerekeitől Tefalos konyhai grillsütőt kapott 60 000 forintért. És most a képembe vágta, hogy hogy merek anyám elé állni a gumicukorral, amikor az ő barátosnéja mev Tefalt kapott, és bezzeg a Julira nem sajnáltam a 30 000 forintot, de ő rá igen. Pedig ő mondta még októberben, hogy ugyanazt vigyem neki karácsonyra, mint tavaly, mert nagyon bejött neki az a gumicukor. És még hozzátette, hogy nem kell rá 60 000 forint értékben költeni, de jól esett volna neki, ha 60 000 forintot ráköltünk.


2022. dec. 29. 08:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

#6 Az ajándéknak az a lényege, hogy olyat vegyél, amit a másik szerinted szeretne, de valamiért nem venne meganák.Igenis szoktak ételeket adni ajándékba, például létezik 6000Ft-os 2dl-s pezsgős, kézműves, bio lekvár, 20 000Ft-os, 4 adagos kv, 20 000Ft-os csokikülönlegesség, 50-60 ezres ital, stb.Kétlem, hogy átlag ember gyakran vesz magának ilyesmit.

Itt annyi volt a probléma, hogy anyuka kevesli az ajándék értékét.

2022. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még az is eszembe jutott, hogy a barátnője burkoltan felvágott az ajándékával, az anyád ajándékát meg kigúnyolta, ő meg mivel gyerekes és nem tudta ezt lereagálni, ezért téged csesztet.
2022. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!