Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám nem szeret, mégis...

Az anyám nem szeret, mégis kötődök hozzá és én lennék a legboldogabb, hogyha hozzánk költözne, miért?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek, nagy korkülönbséggel született egy húgom.

Előtte se szeretett anyám minket, sose mondta, hogy szeret minket, hogy büszke rám, soha nem kérdezte meg, hogy mi volt az iskolában, kell-e a tanulásban segítség. Ellátott minket: főzött, mosott, takarított, mindig szép, tiszta környezetben éltünk, mindent megadtak nekünk, ami tőlük telt, csak szeretetet nem adtak. A fiútestvéremmel is csak akkor voltak törődőek, amikor már felesége volt (anyuci pici fia lett utána rögtön).


Ezzel szembe húgomat mindenhová vitték, Helguci volt a kedvenc, ő rá voltak büszkék, az ő hátát veregették meg, és pechünkre volt is miért: rettentő ügyesen rajzol és kosarazott is.


Ennek ellenére én szeretem anyámat és harcolok a szeretetéért, pedig már 42 éves kétgyerekes anyuka vagyok. Édesanyám 67 éves, most lett nyugdíjas ezen az éven, és a húgom magához akarja venni. De én akarok róla gondoskodni, és nem tudnék jó szívvel aludni minden nap, mert úgy érzem, hogy nekem kell róla gondoskodnom.


2022. dec. 11. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
67 éves nőt hagyjatok még békén, élje az életét szabadon! Nem kell őt még egyikőtöknek sem magához venni! Én 69 évesen egyedül élek egy kertes házban, rendben tartom magamat, a lakást és a környezetemet is, jótékonykodom és besegítek néha az unokák ellátásába is, és egyáltalán nem szeretném, nem is tűrném, hogy engem "odavegyen" valaki magához.
2022. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
A két gyereked érdekében sürgősen orvoshoz kellene fordulnod, az, hogy te szeretsz szenvedni, egy dolog, de értük felelősséggel tartozol.
2022. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel először szakembert.
2022. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!