Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Tényleg logikát...

Fiúk, férfiak! Tényleg logikátlannak láttok minket nőket?

Figyelt kérdés

Ezt a félmondatot most láttam egy kommentben itt az oldalon: "(...)bár a nők és a logika, már bocsi..."

Elgondolkodtatott. Oké, kiismerhetetlenebbek vagyunk ,mint a férfiak, valahogy komplikáltabb a lelkünk, ezzel szemben a férfiaké (meg úgy kb az egész gondolkodásuk) egyszerűbb, gyakorlatiasabb, "realistább". De ettől mi nők tényleg logikátlannak tűnünk a szemetekben? Őszintén :)


2010. szept. 30. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Igen.
2010. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Néha
2010. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
A férfiak gondolkodása az egyszerűbb, logikusabb és reálisabb. Amúgy nagyrészt igen annak látunk titeket.
2010. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
nincs jó véleményem a nőkről, de logikátlanságot nem tapasztaltam. :)
2010. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
ez szerintem h.lyeség. A nőknek több logikája van mint egy átlag férfinak, mert a férifak túl egyszeráen gondlkodnak-
2010. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindkét nem logikusan gondolkozik, csak nem ugyan olyan logika szerint. Pl.: nem egyszer előfordult már, beszélgetések során, h a pasik megkérdezték, h erre és erre a dologra mégis h a fenébe következtettem/jutott eszembe. Miután elmagyaráztam nekik a gondolatmenetet, rácsodálkoztak, h ez így tényleg logikus, de soha az életben nem így oldották volna meg/nem gondoltak rá így. És ez működik visszafelé is. Attól, h nem értik meg a logikánkat, nem csak az övék jó.
2010. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Igazából a nők sokkal logikusabban gondolkodnak mint a férfiak, csak akkor lesznek logikátlanok ha bot egyszerű dolgokat kell megoldani.
2010. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

olvastam erről egy könyvet, vmi olyan címmel :

Miért tévednek el a nők és miért nem találnak semmit a hűtőben a férfiak (NAGYON rosszul emlékszem a címre)

abban teljesen kimerítik ezt a logika-kérdést is

2010. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
48%
Kérdésedben a válasz!
2010. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nő vagyok, de sajnos egyetértek azzal, aki ezt írta, bár tudom, magam ellen beszélek. Nem akarok bántani senkit, de általában a nők azok, akiket rikácsolós és egyéb jelzőkkel illetnek, ők kapnak össze minden marhaságon és néha tényleg iszonyú logikátlan lépéseket tudnak elkövetni, elég ha csak ezt a gyerekkel férfit lehet fogni elvet hozom fel. Nem gondolnátok mennyi ilyen eset van még ma is. Pont az egyik barátnőm játszotta el. 23 éves, 2 évvel idősebb nálam, most született meg a gyereke egy igen magas beosztású férfitől, akinek egyébként boldog családja van. Esze ágában sincs otthagyni őket, de ő azt hitte majd érte elhagyja. Az első pillanattól kezdve tudnia kellett volna, hogy kb. francot sem érdekli az ő lelkivilága. Ha nem jött rá és ilyen eszközökhöz folyamodott akkor bár csúnyán hangzik, de meg is érdemli.
2010. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!