Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok mit kezdeni azokkal,...

Nem tudok mit kezdeni azokkal, akik kedvesek velem?

Figyelt kérdés

Első barátommal vagyok együtt, és az anyukája meg az egész családja olyan, amiről én álmodni se mertem volna. És nem tudok ezzel mit kezdeni, bizarrnak érzem, mintha nem érdemelném meg és vannak dolgok, amikkel nem tudok mit kezdeni.

Például mindig fizetnek nekem, ha megyünk valahova, és amikor vissza akarom őket hívni, akkor nem fogadják el. Hívtak egyszer bowlingozni, és még mindig zavar, hogy nem engedték kifizetni.


Nálunk igazából minden kiszámíthatatlan, nem tudjuk sose, hogy milyen passzban lesz a másik, és sose tudom mire számíthatok, mert az én anyám hangulata és hozzáállása van, hogy 10 percenként változik.


És ott vagyok barátoméknál, hazajön az anyja, és első kérdése, hogy nem vagyunk éhesek, mert akkor csinál nekünk valami kaját.


2022. dec. 10. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerencséd van.

Majd megszokod.

2022. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Lehet később nem lesznek ennyire azok.
2022. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátodék családja a normális, a tiétek meg nem, de majd te is megszokod, hogy normális emberek hogy viszonyulnak egymáshoz.

Nyilván az fizet ilyen esetekben, aki meghív. Legyen az bowling, nyaralás, vagy kaja.

Ez a világon mindenütt így van, de még az illemtankönyvek szerint is, így ezen túllendülhetsz.

A másik fele meg az, hogyha elmentek valahova mondjuk öten, akkor egy fő ide vagy oda nem számít, viszont egynek öt embert visszahívni már igencsak zsebbenyúlós.

Amellett normál esetben a szülő - ha anyagilag megengedheti magának - eteti a gyerekét és vendégül látja annak jelenlevő párját, nem pedig szed a gyereknek és a párja meg nézegesse a sarokból míg eszik.

Neked más dolgod nincs, mint, hogy aranyos, kedves vagy velük. Ha még a fiúk is láthatóan boldog melletted, akkor annál egy szülőnek nagyobb öröm nem kell!

2022. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Hát, azért ez sem normális, kicsit erőltetett, meg nem is udvarias, hogy ők nem engedik, hogy meghívd őket.


Azért jó, ha tiszteletben tartják az önállóságodat, és nem abban a hiszemben vannak, hogy egy újabb gyerekük lett.

2022. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Mióta vagytok együtt?Majd idõvel kiderül, vagy pedig nagyon szereti a fiát és nem akarja akadályozni a boldogságában.
2022. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként azt gondoljuk, mindenhol minden úgy működik, mint nálunk otthon. Ahogy nősz (van ilyen szó?) fel, több környezetbe bekerülsz, belelátsz, észreveszed, mások esetleg másképp élnek. Ezen van hogy jó, van, hogy rossz értelemben lepődsz meg a saját mintádhoz képest. Ha már elég régóta leszel az adott közegben, észre fogod venni, hogy ők valóban ilyenek, vagy csak szerepet játszanak a "vendég" előtt. Az eddigiek alapján nagyon jó helyre kerültél, ne akarj te annyit adni "gyerekként" mint amit tőlük kapsz. Viszont apróságokkal te is kimutathatod, hogy kedveled őket. Mondjuk sütsz (ha tudsz) otthon egy sütit nekik ajándékba. Vagy viszel valami kis apró csokit, doboz kekszet, csak jelzés értékkel, hogy eszedbe jutottak. Ne agyald túl, ha ők tényleg ilyenek, a világon semmit nem várnának el tőled, örülnek, hogy a fiuk boldog veled.
2022. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válasz szerintem hasznos.
2022. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Csak szemtöl szembe mutatják hogy kedvesek.. hidd el ha nem vagy ott kibeszelnek, és mindenféle undorító dolgokat mondanak rólad...
2022. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
8. hozzászólót vajon hogy hívják? Dr. Paranoia? Mert nem Dr. Életbölcsesség, az biztos.
2022. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira imádom a 8-as válaszra a 9-est :))
2022. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!