Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki már elkezdte...

Van olyan, aki már elkezdte tervezgetni a karácsonyi ajándékokat?

Figyelt kérdés
Én már bőven ilyenkor elkezdem, mindenkinek részletesen kidolgozni az unalmas sulis órák alatt az ajándékokat. Általában a fele se jön össze, de ami igen, az nagy siker :DDD
2010. szept. 30. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én már vettem a lányomnak egy swarovsky fülbevalót, meg egy nagyon egyedi bőrpénztárcát, az unokámnak egy csomó játékot, ruhaneműt (ezeket folyamatosan veszem, ha látok valamit, a fiamnak egy kártyasorozatot (piatnik történelmi alakokkal), a férjemnek még nem tudom, de valószínűleg egy samsonite diplomatatáskát veszek, mert épp most tört le a füle a réginek. még veszek parfümöket, azt minden karácsonyra kapnak, a tágabb családtagoknak illatszereket, könyveket, italokat stb. szoktam venni. Általában már nyár elejétől vásárolgatok, karácsony előtt már nem szoktam kapni ezeket a dolgokat, meg egyszerre nehéz is lenne enyyit kifizetni.Általában ha együtt vagyunk valahol, és látom, hogy valami tetszik nekik, másnap visszamegyek és megveszem. Most pl. még veszek egy Vagabond cipőt a lányomnak, mert az egyik nagyon tetszett neki.
2010. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már juniusban elkezdtem rá félre tenni.Egyedül a hugomnak tudom mit veszek a többin még gondolkodnom kell.
2010. okt. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,smink készletet gondoltam a húgomnak.
2010. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de jó ötleteitek vannak :D erről jutott eszembe, hogy apa, mivel úgy jár dolgozni, kéne neki egy jó táska, mert szakadozik a régije...
2010. okt. 1. 21:29
 15/15 anonim ***** válasza:

22:02


tudnál linket küldeni erről a történelmi alakos kártyáról?

2010. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!