Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki már elkezdte...

Van olyan, aki már elkezdte tervezgetni a karácsonyi ajándékokat?

Figyelt kérdés
Én már bőven ilyenkor elkezdem, mindenkinek részletesen kidolgozni az unalmas sulis órák alatt az ajándékokat. Általában a fele se jön össze, de ami igen, az nagy siker :DDD
2010. szept. 30. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Már anyósomnak, és apósomnak meg is vettük.

A gyerekekén meg gondolkozom.

2010. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem már, de semmire sem jutottam még :) Tesóm az majd benyújtja az igényeit, érte nem aggódom, a többieket meg passz. Keresztlányomnak sem tudom mit vegyek, 7 éves, most kezdte a sulit, de mindene megvan, a ruhaméretét pedig nem tudom, sminkje meg annyi van, mint a szemét, szóval passz. Szegény, nem elég, hogy nekem nincs párom ergo nincs keresztapja még ajándéka sem biztos, hogy jó lesz :D
2010. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én is már gondolkodom nagyon.
2010. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, már ilyenkor el kell kezdenem félretenni, hogy karácsonyra mindenkinek azt adhassam, amit szeretnék. Az öcsémmel közösen ajándékozunk, anyukánknak ágymelegítőt, apukánknak dvd lejátszót, anyukánk élettársának pedig vagy Fradis medált / kulcstartót vagy gravírozott öngyújtót szeretnénk. Öcsémet pedig valószínű ps játékkal lepem meg.

21/L

2010. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Keresztlányodnak: az avnba van bella balerina fürdőköpeny... tök fain, ha jó lenne rám, vennék. hátha jó lesz :D

én dédimamámnak néztem ki tusfürdőt meg szappant, gyűjtögeti őket, többre még nem mentem... aki kigondolta már, vagy ötlete van, az mit vesz majd?

2010. szept. 30. 19:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Kicsi fiam már egy egész hosszú listát adott le Nagy lányom vagy egy új mobilt vagy mp3-at kap Kicsi lányom még nem tudom
2010. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
még nem. No money :S :( pedig már nagyon mennék...
2010. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre még nem az ajándékokon gondolkozom, hanem az ajándékokra szánható összeget próbálom meghatározni. Persze vannak már ötleteim és ezek alapján osztok-szorzok, hogy belefér-e a költségvetésembe. Ha igen, akkor jó, ha nem, akkor a rendelkezésre álló keret függvényében tervezgetek.
2010. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Húúú ez a fürdőköpeny nem rossz ötlet, fel is írtam :D Köszönöm :):)
2010. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ugyan, nincs mit :)
2010. szept. 30. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!