Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idióta, vagy szánalmas?

Idióta, vagy szánalmas?

Figyelt kérdés
F/20 vagyok. Nem vagyok sem buta, sem csúnya.Mégis szűz vagyok, nincs bnőm egy éve. Sokat ülök a gép előtt, mert az érdekel. Akármibe kezdek bele, semmi sem sikerül 90%-ban, vagy olyan nehezen, hogy inkább nem érdekel. Kissé ügyetlen is vagyok. A rokonok szerint szánalmas, vagy jobban mondva életképtelen vagyok.
2010. szept. 30. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
20 éves vagy, még fiatal, mindössze ennyi az oka az egésznek. Tanulsz még? Ha nem akkor menj tanulj valamit és kicsit tölts több időt a szabadban, ne a gép előtt, több sikerélményed is lesz :)
2010. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A rokonaid szánalmasak, ha ilyeneket mondanak nem Te.

Amúgy meg menj szórakozz, bújj ki otthonról. És ne sajnáld magad, mert az sehova nem vezet, csak magányhoz.

Ja és tanuld meg megbecsülni magad, mert ha Te saját magadat nem becsülöd meg, mi jogon várod el bárkitől is, hogy megbecsüljön téged? :-S érted mit akarok mondani?

na fel a fejjel:)

2010. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a számítógép helyett a csajokkal foglalkozol, akkor nem lesz baj! :)

Én utáltam ha a pasim a gép előtt ült órákig és velem nem foglalkozott...!!!

21/L

2010. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Amikor annyi idő voltam, mint Te, én is hasonló cipőben jártam. Félbehagytam a fősulit, nekiálltam dolgozni, de az se tetszett, ezért felmondtam. A kapcsolataim meg elég hamar véget értek. Én voltam a család lúzere, akiről mindenki azt állította, hogy nem lesz belőle senki. 21 évesen rájöttem, hogy ez nem mehet így tovább. Felvételiztem egy új szakra, amit elég jó eredménnyel el is végeztem, maholnap megszerzem a második diplomámat is. Van rendes munkám és barátnőm (több éve vagyunk már együtt). Szóval fel a fejjel, ne hagyd magad meggyőzni és bizonyítsd be a rokonaidnak, hogy tévednek! Neked is sikerülni fog, csak akarnod kell!
2010. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rokonaid rosszakaroid is egyben, ha ilyennel "biztatnak". Toluk szabadulj meg eloszor, keruld oket es egybol jobban fogod erezni magad. 20 eves vagy, nem vagy semmirol se lekesve. Olyan jo, hogy meg van fiu, aki ennyi evesen nem csajozik ossze-vissza. Nekem nagyon szimpatikus ez a hozzaallas.
2010. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondják neked nem csoda ha a végén tényleg az leszel, ne törődj vele.

Foglalkozz olyan dolgokkal amik érdekelnek és próbálkozz nem feladni mindent.

A számítógéppel meg próbáld ki, hogy két hétig egyáltalán nem foglalkozol vele, aztán rájössz mennyi minden sokkal jobb dolgog van ami helyett csak számítógépezel és így nem fogsz később mindig ott ülni.

2010. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szüzesség nem analfabétizmus, sztem ez legyen a legkisebb bajod 20 évesen. Ismerkedj, barátkozz, a szgépről egy kicsit szállj le. AZ életben sokkal normálisabb kapcsolatokat lehet kialakítani, és persze hasznosabbakat is. Tanulj, ha feladatot kapsz koncentrálj, de ne görcsölj rá. Ne zavarjon, ha ügyetlen vagy, nem mindenki született gyakorlatiasnak. Én is piszkálom az öcsémet vele, hogy mulya, és egy szelet kenyeret nem tud magának vágni 18 évesen, de közben irtó büszke vagyok rá, mert okos, szorgalmas, kitartó, és minden más, csak az egyszerű élethez mulya. Viszont van előnye is annak, ha nem veted bele magad a bűnös világba. Egy csomó mindenből kimaradsz, amit később megbánnál, vagy szégyellnél.
2010. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a mondataid alapján az a benyomásom, hogy sem nem hülye, sem nem szánalmas nem vagy.

A szüzesség elvesztését meg minek erőltetni? Ráér az, majd amikor te is úgy érzed, hogy itt az ideje, mert megtaláltad a megfelelő partnert.

2010. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyik se. : D szerintem csak nincs jó napod vagy csak nincs életkedved.Legyen önbizalmad és sikerülni fog.
2010. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!