Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége ennek a sok...

Mikor lesz vége ennek a sok szarnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttem haza Afganisztánból (katona vagyok) és a feleségem közölte h válni akar. Vagy 2 hétig együtt laktunk de nem szólt hozzám és pont terhes így ment mind a 2. Anyám meghalt, apám betegszik, az öcsémnek balesete volt, a kutyámat megmérgezték pedig már 7 éves volt, a lábamból kiszakadt egy darab. Minden egybe jön és már kikészülök. Mikor lesz vége? Mit csináljak?

26/F


2010. szept. 30. 16:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem is érdekel mi ez csak vége lehetne már. Nem tudom mi jöhet még..de basszus lehet h az h nem is az én gyerekem. Ha nem lesz jobb esküszöm visszamegyek és fejbe lövetem magam
2010. szept. 30. 17:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Az életedet ne áldozd föl semmiért. Akármilyen szar is az élet, azért kaptuk, hogy éljünk.

Nem lehetséges, hogy a feleséged csak a terhesség miatt változott meg ennyire a hangulata? (Lehetséges, én a korábban imádott egyetememet gyűlöltem meg ennyire a terhesség alatt)

Mindent beszéljetek át, és kérdezd meg, hogy ki a gyerek apja, és egyáltalán hogyan képzeli a jövőtöket. Ha szereted, sokat beszéltesd, és legyél megértő, és mondd el neki, hogy fontos neked.

Nem hiszem, hogy véletlen, hogy egyszerre ennyi rossz jött össze az életedben. Próbáld meg úgy felfogni, mint amikor szolgálatban vagy.

APukádat ápold, tesódat biztasd, a kutyádat gyászold meg, mindenkinek add meg, amit tudsz, és te is meg fogod kapni, amire szükséged van. Lehet, hogy pont a családodtól.

Lehet, hogy hülyeség, de ennél jobbat nem tudok mondani.

2010. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nem szólt hozzám és amikor elment annyit mondott h szia. Ha beszéltem hozzá soha nem válaszolt semmire csak hallgatott és nem tudom h miért.
2010. szept. 30. 18:50
 14/17 anonim ***** válasza:

Most sokat nem tehetsz, várd ki, és állj az mellé akid még van: apukád, tesód. A feleséged, ha ennyit beszél akkor nem lehet rajta segiteni, lehet h tényleg hütlen volt, és nem is te vagy az apa.Várd ki h mi lesz ezzel kapcsolatban, ha válni akar váljon. Majd ö is vissza kapja az élettöl, amit most neked ad, h ilyen állapotban, "igy" áll hozzád. Mikor esküdött meg neked, hogy holtomiglan, holtodiglan, betegségben, nehézségben.??

Nem tartotta sokáig a szavát...ez nem vall valami nagy karakterre! Akkor ne is sajnáld. Vigyázz magadra is h épülj fel, gyógyulj meg, kezz új életet, új munkát, próbáld pozitívan nézni a helyzeted, h ez valamért történik, és meglást jobbra fordul minden.


Fel a fejjel, sok eröt!

2010. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 2-3-4 stb. problémáidon sajnos nem tudsz segíteni.Ezek tőled független szerencsétlenségek,segíts a testvérednek ha balesetet szenvedett,a lábad meggyógyul majd,gyászold édesanyádat,a kutyádat pedig sirasd meg,és gondolj arra h majd lesz másik.Az első és legfontosabb problémán viszont tudsz segíteni,hisz a tét a feleséged és a gyereked!Miért kell egyből azt gondolni egy nőről hogy talált vkit a férje távollétében?Vagy h mástól van a gyerek,nem tőled?Szóval miért kell rosszat feltételezni?Nem lehet h szimplán csak nem tud egyedül boldogulni,h úgy érzi magára hagytad?Hisz nem vagy vele,nem segítesz neki semmiben,és ha megszületik a gyereketek,ez csak még rosszabb lesz,még inkább fokozódik.Ok,értem én,kell a pénz..no de bármi áron?Biztosan megbeszéltétek,amikor elmentél és lehet h ő ezt mégsem bírta ezt így csinálni..S még ha talált is magának valakit..csoda e?Inkább le kellene ülni vele,beszéltetni,menteni ami még menthető.Szerződésed van?Vissza kell menned?
2010. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Találtam neked valamit remélem segít:

Jézus azt mondta: „Ezen a földön sok megpróbáltatásotok lesz” (János 16:33 NLT). Ahogyan a fizikában, ebben is érvényes a „hullámmechanika törvénye”. Eszerint az energiánk, az érzelmeink és a kreativitásunk az árapályhoz hasonlóan következetesen váltakozik. Van, amikor a hegycsúcson járunk, máskor meg ránk nehezül a hegy. De akár a csúcson, akár a mélyben, Isten hullámmechanikai törvénye működik – a mi javunkra. „Mindennek megszabott ideje van, megvan az ideje minden dolognak az ég alatt… Megvan az ideje a sírásnak (mélység), és megvan az ideje a nevetésnek (csúcs). Megvan az ideje a gyásznak (mélység), és megvan az ideje a táncnak (csúcs)” (Prédikátor 3:1,4). Bár sokkal szórakoztatóbb nevetni, mint sírni, Isten „mindent megalkotott a maga megfelelő idejére” (Prédikátor 3:11 NAS). Nyugodj meg! Isten, aki az Alfa és az Omega, a kezdet és a vég, határozza meg életünk időszakait. Bármiben is vagy most, a mai ige számodra ez: „Elég neked az én kegyelmem” (2Korinthus 12:9).

2010. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jaj katona. Nagyon sajnállak. Megkérdezhetem, hogy mit csináltál a lábaddal?

Hát szerintem idővel minden jobb lesz. Próbálj meg valakivel beszélni aki megért téged és megbízol benne. Mást nem nagyon tudsz.

2010. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!