Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége ennek a sok...

Mikor lesz vége ennek a sok szarnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttem haza Afganisztánból (katona vagyok) és a feleségem közölte h válni akar. Vagy 2 hétig együtt laktunk de nem szólt hozzám és pont terhes így ment mind a 2. Anyám meghalt, apám betegszik, az öcsémnek balesete volt, a kutyámat megmérgezték pedig már 7 éves volt, a lábamból kiszakadt egy darab. Minden egybe jön és már kikészülök. Mikor lesz vége? Mit csináljak?

26/F


2010. szept. 30. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

gondolj arra hogy ettől már csak jobb lehet!

fel a fejjel és előre nézz!

optimizmus!

2010. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
jól kibsztak veled. én mennék vissza inkább a sivatagba, az tuti, ennek semmi értelme. :)
2010. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi történt az asszonnyal? Mi ütött bele? Ráadásul terhes is. Á! Nem értem én ezt. Tudod vannak az életben úgynevezett piszok peches sorozatok, amikor egyikből a másikba csöppen az ember. Nekünk a mi kis családunkban is pont ez van. Igaz mások a problémák, de már én is kezdek kikészülni. Betegség, munkahelyi problémák, az állandó stressz, ami körülöttem zajlik, elegem van. Ráadásul én is krónikus beteg vagyok. Mi lenne ha pontról-pontra haladnál előre. Még egy utolsó lépést tegyél a feleséged felé, és ha nem megy nem kell erőltetni a dolgot. Apukád szerintem lelki beteg édesanyád halála miatt, öcséd balesete, ha nincs nagyobb baj, ne emészd magadat. A lábad is szépen meg fog gyógyulni. A lábad tudod miért sérült,mert hiába lépkedsz, nem tudsz előbbre jutni. Megrekedtél egy bizonyos pontnál, amiből saját erődből kell kimásznod. Lehet pont ez a sok baj fog téged még jobban megerősíteni abban, hogy nem jó, amiben most élsz, Egy új életet kell felépítened magad körül, ami sokkal jobb lesz, csak most piszkosul nehéz. Kívánom neked hogy sikerüljön.
2010. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmit!Az a legjobb megoldás ilyenkor!Súlyos lelki traumák sorozata ért,ezt máshogy nem tudod feldolgozni magadban, csak ha nem emészted magad semmin!Mint egy katona!
2010. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Ó.Sajnálom.Terhes és vállni akar?Ez furcsa.Lehet amíg Te kint voltál Ő mással volt és becsuszott.Most meg esetleg az igazi apával akar lenni.

Vannak sajnos rossz periódusok az életünkben,de ne add fel!Ha ilyet tesz a feleséged meg sem érdemel téged.

Barátaid gondolom vannak,most töldsd felük az időt.Ne gondolj a régi sérelmekre ,kapcsolódj ki kicsit.Ne hagyd el magad,mert akkor csak rosszabb lesz!

Kitartás!

2010. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mikor lesz vége, de ki kell bírnod, mert az élet megy tovább, a tiéd is, amit élned kell. Törődj a szeretteiddel és nézd a magad érdekeit is. Ha a feleséged válni akar, akkor váljon nem tudsz mit tenni, légy erős, fiatal vagy még rengeteg év van még előtted az új családra és mindenre. Én is megéltem olyan dolgokat, amit sokan nem (rossz családi háttér, daganat, rengeteg súlyos genetikai betegség, 1 vesém van, szóval betegségek tárháza vagyok). Amikor az embert éri valami rossz, akkor el sem akarja hinni, hogy ez történik vele és elege van, de így visszagondolva, a sok bánatra, arra jutottam, hogy élni kell tovább, amíg lehet és úgy rendezni az életünk, amennyire csak tudjuk, hogy magunknak és azoknak akiket szeretünk jó legyen.

Kitartást. :)

2010. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Rontás,és ez most nem vicc,velem is igy volt....
2010. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ószegény... hát erre kevés egy sajnálom, majd jobblesz, de sajnos többel nem szolgálhatok... Tényleg jól összejött neked most minden, de ha ez vigasztal sosem vagy egyedül, és minden rossznak vége lesz egyszer. Jó tudom, ez jelenleg nem jelent semmit, de ha lecseng ez a sz*r az életedben, egy egészen új kezdődik, teli lehetőségekkel, boldogsággal. MEglátod, ha túlvészeled ezt az időszakot egyre könnyebb és könnyebb lesz, és majd egyzser nagyon fogod értékelni azt a nyugodt, kellemes életet ami még vár rád.

...tudom elég szerencsétlen vigaszaim vannak, de azért megprobáltam:) jobbulást és fel a fejjel, sokáig nem tarthat!

2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek vannak hullám völgyei. A lényeg hogy ne süllyedj bele a problémákba,szóval van kiút.

Mire én megszoktam az állapotot hogy szar minden, elfogadtam hogy ez van, akkor oldódtak meg a problémák.

Mindig arra gondoltam ezután már csak jobb lehet.

Fel a fejjel, gondolj erre

2010. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

At,hogy rontás marhaság. Rontás nincs. Ha a feleséged talált magának valakit, akkor bármennyire is fáj,elkell engedned. Ha nem tud az ösztönein uralkodni,akkor nem jó feleség. Remélem a másik pasas gyerekét nem varrja a nyakadba!

Apukáddal pedig beszélgess sokat. Neki biztosan hiányzik anyukád,és azért betegeskedik.

Bízz abban,hogy ezután csak jó történhet veled!

2010. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!