Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy kutyát....

Nagyon szeretnék egy kutyát. De a szüleim ellenzik. Mit csináljak hogy beleegyezenek, rávegyem őket?

Figyelt kérdés
Tippeket,ötleteket várok..Előre köszönom.
2010. szept. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az ellenkezés oka? Ha például a lakás mérete, akkor fogadd el, amit mondanak. Én is voltam ilyen helyzetben, és megegyeztem velük, hogy egy panelházban lakunk, igazuk van.


A kutyával rengeteg gond van, pl. napi 3-4-szer megsétáltatnod úgy, hogy az egyik séta 1-2 órás (!) legyen)

2010. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hazavittem és kész. Pár napig ment a hiszti, mostmár ők is imádjak, főleg anyu, peidg ő ellenezte a legjobban. Amúgy hülyeség, hogy lakásban nem lehet. Mi is panelben lakunk és nagyon jól elvan a kutyus. Csak inkább valami kisebb legyen.
2010. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piszkíts az előszoba közepére,aztán mondd a szüleidnek: Látjátok?Ha ezt a kutyánk csinálta volna,most feltakarítanám.
2010. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld elemezni miért nem engedik? Az bizti hogy egy kutya nem olyan hogy most itt van, ok mert van idöm és kedvem hozzá, azt ha a nyakamon van csak leteszem, azt csendben ül és el van. Bizony nem minddegy h lakásban vagy kertes házban laktok. Egy kutyus ha kicsi ha nagy szereti a kertet, kell a mozgás, a szabad levegö többször is naponta. Kell etatni itatni, oltásra vinni, gondoskodni róla. Például szabira menni a tengerpartra nem lehet kutyával, és van még nagyon sok olyan dolog, amit egy "soha nem volt gazdi" még el sem képze. Ha komolyan gondolod, nagy felelösség egy kutya. Szerintem a szüleid igy gondolkoznak, de ha elmeséled, hogy bevállalod mindezt, talán meg tudod öket gyözni!!!!
2010. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutya egy élőlény, aki gondozásra, ápolásra, tanításra, ellátásra szorul. Felelősséggel jár! Ez ne a szülőkre való erőltetés, hanem közös döntés kell hogy legyen!
2010. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!