Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret fotózkodni a pasim, ezért nem hagyja hogy lefotózzam, csak régebbi képeket küldött át magáról msn-en. Mit tegyek hogy rávegyem, hogy csináljunk közös fotót?

Figyelt kérdés
Párommal 7 hónapja vagyunk együtt, és még nincs közös fotónk se albumba, se a polcon, sehol. Ha az esküvőnk lesz akkoris hiányozni akar a képekről? Más pasik meg olyan vígan csinálnak közös képeket és mutogatják az iwiw en pl. Tudom hogy szeret, haverok és a rokonai előtt is felvállal, de netről meg inkább törölte magát és sose írta ki h kapcsolatban, eleinte még zavarta is h róla tettem fel az albumomba képet. Volt barátnőjével (első) bezzeg volt közös képük ballagási is meg ami be van keretezve. Igaz az a fiók mélyén lapul.
2010. dec. 20. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
rólam van képe friss a telefonjában, ő csinálta rólam. De telefonjával a munkatársunk csinált rólunk közös képet, de néztem telcsijét, és nincs meg az a kép, valamiért törölte.
2010. dec. 20. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúk mélyén lapuló igazi fénykép nem ugyanaz, mint egy interneten közzétett digitális. Én sem szívesen mutogatnám magamat. Ha már mindenáron közös képet akarsz, akkor csináljatok egy közös képet igazi fényképezőgéppel (tudod, olyan negatívossal).
2010. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha esküvőnk lesz?

Ha ilyesmit terveztek, akkor hülyeség a képek miatt aggódnod. Ha nem, csak te gondolod így, akkor egy kissé nagyon előreszaladtál, nem?

2010. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy párszor már találkoztam ezzel a kérdéssel...Ahelyett, hogy ide irkálsz, miért nem a pároddal beszéled meg? Ha meg nem tudod, mit vársz a válaszoktól? Csodát?
2010. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már beszéltem erről róla, többször is, meg próbáltam lefényképezni, mondtam h közös képet is szeretnék, és nem azért, hogy mutogassam vagy netre rakjam.

Ez egy kapcsiban természetes lenne sztem. Esküvő, hát az nem fontos mondjuk, de mondta h idővel feleségül venne, már csak a lakás meg majd a közös baba miatt.

Mert mondta szeretne majd, pár éven belül.

24 évesek vagyunk, én 25 leszek hamarosan. Csak nem értem meg, hogy mért esik nehezére a fotó. Azt majd mondom neki h karácsonykor a filmes fényképezőnkkel álljunk be családi fotózásra :) csak nem nagy áldozat. annak örülök h legalább rólam készített képet saját magától a telcsijébe.


gondoltam h egyszer meglepem, csináltatok magamról fotót és bekereteztetem, vagy veszek fénykép albumot meg képkeretet h utaljak a dolgokra, jó beszélgetni mindenről őszintén, de vannak dolgok, amiket szeretném ha szívből tenne meg és magától, ezért várom, hogy talán majd ő is szeretne közös képet.

2010. dec. 20. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Én lány vagyok, de ki nem állhatom a fotózkodást. Habár sokan szép, helyes lánynak tartanak, képeken felvállalhatatlanul nézek ki (túlzás nélkül). Persze folyamatosan megkapom, hogy miért nincs rólam kép a közösségi oldalakon...És amikor volt párom én sem tettem ki 30 képet rólunk (a páromnak sem engedtem meg), sőt közös fotók is alig születtek, max. olyanok, amik a tudtom nélkül készültek.


A fotózás az egyik olyan dolog, ami nagyon fel tud idegesíteni. A barátod is hasonló lehet. Ne akard ráerőltetni, mert aki nem szereti, annak ez baromira kínos és kellemetlen. Esetleg annyit mondj neki, hogy szeretnéd kettőtöket megörökíteni, de senkinek nem mutogatod meg, nem rakod ki polcra stb.


Nem a fotók fogják kifejezni, mennyire szeret téged.

2010. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De akkoris fura, hogy nincs közös képe egy párnak ennyi idő után sem. Ő nem ronda, és nem is tartja magát annak attól függetlenül, hogy nem önimádó, meg magamutogató. Azt mondtam neki, h nekem kell a kép, meg hogy nem netre, vagy kiplakátolva, hanem polcon, vagy albumba.

Meg jól esne ha nála is lenne közös fotó, vagy legalább rólam valami.

2010. dec. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!