Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy véletlen...

Mit tennél, ha egy véletlen folyamán kiderülne, hogy az egész közeli családod utál (a hátad mögött)?

Figyelt kérdés

A szemedben tartozkodóak de udvariasak, azonban egy véletlen folytán meglátsz több levelezést, amiben rólad van szó. Olyanokról, hogy pl. Xy rokon inkább nem szeretné ha elmennél hozzájuk, hogy nem kedvelnek, inkább nem szeretnének veled időt tölteni, stb.

Ezen kívül “élettelennek”, “szerencsétlennek”, “hálátlannak” tartanak, aki magára hagyta a családját (külföldre költözés miatt)

Hogy lehet ezt túlélni? Olyan mintha kihúzták volna a talajt a lábam alol…


2022. nov. 22. 20:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom. Ignorálom őket.


Azzal a 3-4 emberrel beszélgetek, akik normálisak, a többiek egyáltalán nem érdekelnek.


Miért utálnak? Röviden: mert nem úgy élek, ahogyan ŐK akarnák és elvárnák.

- nem ugrottam egyetlen szavukra abban a pillanatban, amint kitaláltak valamit (bocs, van életem, ha valamit akarsz, szólj néhány nappal előtte, ne aznap reggel)

- nincs diplomám (ez főbenjáró bűn), de dolgozom, szóval nem élősködök másokon

- nem lesz gyerekem

- az akaratuk ellenére kiköltöztem külföldre


Nem igazán izgat, bennük élt egy kép, hogy milyennek KELL lennem, hát nem olyanná váltam, és ezt hatalmas cslódásnak élik meg.

Ez van.

2022. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
Lefejelném az őket.
2022. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!