Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy véletlen...

Mit tennél, ha egy véletlen folyamán kiderülne, hogy az egész közeli családod utál (a hátad mögött)?

Figyelt kérdés

A szemedben tartozkodóak de udvariasak, azonban egy véletlen folytán meglátsz több levelezést, amiben rólad van szó. Olyanokról, hogy pl. Xy rokon inkább nem szeretné ha elmennél hozzájuk, hogy nem kedvelnek, inkább nem szeretnének veled időt tölteni, stb.

Ezen kívül “élettelennek”, “szerencsétlennek”, “hálátlannak” tartanak, aki magára hagyta a családját (külföldre költözés miatt)

Hogy lehet ezt túlélni? Olyan mintha kihúzták volna a talajt a lábam alol…


2022. nov. 22. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék. Nem mondanak meg hogy tudok a levelezésrol. Ugyanolyan hűvös és tartózkodó lennék mint ők.
2022. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kell kiderülnie, mert nem is titkolják, hogy utálnak. Nem kötelező a családtagokat szeretni, meg nem muszáj, hogy ők legyenek a legfontosabbak az életedben. Vannak barátaim, akikkel számíthatunk egymásra, nem nagyon érdekel, hogy a család hogyan beszél ki a hátam mögött.
2022. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám a helyzetet és többet feléjük sem néznék.
2022. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék mit tenni, amx nem tartanáma akpcsoaltot.
2022. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Mivel irtad hogy külföldön élsz, így lehet hogy irigyek rád(ilyen gyakran előfordul). Én is utálok mindenkit a családban, a szüleimen kívül. Sőt én 17 évesen otthagytam a sulit, engem konkrétan le is néztek emiatt, mindig azt hallottam vissza hogy egy szerencsétlen nyomorult vagyok, befejeztem a sulit, 21 évesen kimentem külföldre és most 23 évesen annyit keresek, hogy az összeset megvenném kilóra, de nem foglalkozok velük, néha hazalátogatok a szüleikhez és ennyi. Csak azért mert rokonok, attól még nem muszáj jóba lenni velük, sőt ilyen helyzetben nem is kell, mert csak magadat mergezed ezzel.
2022. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
*szüleimhez. Ja és annyi hogy nem lettem nagyképű, ugyanaz a lány marattam, csak szimplán nincs szükségem ilyen emberekre.
2022. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesíteném az óhajukat és soha többet nem állnék szóba velük.
2022. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám és anyukám ilyen. Mindenkinél csak úgy használnak, mint lehetőség a hasonlítgatásra meg méregetésre, aztán néha megjelennek jópofizni, meg hogy segítsek ebben segítsek abban. Általában csak arra vagyok jó, hogy elbüszkélkedjenek még egy családtagnak, milyen nagyszerű emberek és mennyi mindent kell még tanulnom, hogy eljussak az ő szintjükre. Amúgy leginkább csak a pénz a barátjuk, ugyhogy még nem is nagyon kerülök sokat szóba. Amúgy nekem is ilyen érzésem tényleg kihúzták, de az én szüleim mindenki alól kihúzzák, még maguk alól is.
2022. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
érdekes
2022. nov. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Magamba néznék. Először azért, hogy ugyan hogy nem sikerült észrevennem, hogy utálnak. Aztán meg azért, hogy ugyan mi oka lehet. Mindenki nem utal egyvalakit ok nélkül.

Na meg az is érdekes, hogy lehet egy ilyen levelezést véletlenül meglatni

2022. nov. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!