Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne finoman jelezni,...

Hogy lehetne finoman jelezni, hogy zavar?

Figyelt kérdés
Férjem testvére minden családi összejövetelen az első perctől az utolsóig a telefonját nyomkodja. Engem ez nagyon zavar. Egy szót sem szól, megjön, köszön, leül és elkezdi, a végén elköszön és ennyi. Férjemnek többször mondtam már, kérdeztem miért nem szólnak rá, de azt mondja ők már megszokták. Nem tudom, én hogy szólhatnék neki, hogy vegye már észre magát.
2022. nov. 22. 16:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt ember, azt csinál, amit akar. Sajnos sokat nem tudsz vele kezdeni. Neki kéne tudni, hogy ez bunkóság.

Ha a vendégség nálatok van, legközelebb ne hívjátok meg, mondván, úgysem szól egy szót sem senkihez.

2022. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én nem is hívnám, férjemnek mondtam is, hogy teljesen felesleges jönnie, hiszen senkivel nem vált egy szót sem. De most anyósoméknak hogy mondjam ezt?
2022. nov. 22. 17:00
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk meg a férjem egyik rokona, nyáron a lábujja közeit vakargatja. Az étkező asztalnál! Is.

Egy okádás, szerencsére jó pár évente látjuk csak.

2022. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem ez neked miért akkora probléma. Engem teljesen hidegen hagyna, hogy a férjem testvére mit csinál :D te is kissé unhatod magad a családi összejöveteleken, ha ilyenek kötik le a figyelmedet, ráadásul tartósan
2022. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
És ez téged miért zavar? Lehet sokkal jobban zavarna, ha elkezdene hülyeségeket mondani, kérdezgetni tőled. Örülj, hogy legalább csöndben van
2022. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%

Az anyósodék minek viszik magukkal hozzátok?

Kisgyerek vagy mi?

2022. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy inkább fordítva nem értem, most ez mit zavar téged? Nem okoz neked semmi kárt vele.
2022. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Anyósoméknak az a családi ünnep, amikor mindkét fiuk jelen van. Ezek az események éltetik őket, semmilyen más programjuk nincs. engem azért zavar ez, mert hatalmas bunkóságnak tartom. Évente egyszer kétszer van ilyen alkalom, nem igaz, hogy nem lehet egy órát kibírni, a maradék 23 órában nyomkodhatja még eleget, meg az év többi 364 napján. Én ha társaságba megyek, akkor azokra az emberekre figyelek, akik jelen vannak. Telefont nyomkodni egyedül is tudok.
2022. nov. 22. 17:44
 9/29 anonim ***** válasza:
7%
Én az orrom szoktam túrni. Nem tudom miért baj
2022. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Az öcsémnek volt ez szokása egy időben, engem moondjuk nem zavart, az ő bunkósága.

De én inkább viccet csináltam belőle.

Ráírtam messengeren hogy kész az ebéd.

Aztán megkérdeztem szintén üzenetben hogy kér e kávét.

Így inkább csak jót nevettünk rajta

2022. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!