Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nagyon sokszor...

A szüleim nagyon sokszor előttem “huncutkodnak” és nagyon zavar mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Apa nagyon rámenős anyára és sokszor reggel arra jövök ki a szobámból hogy a konyhába anya melleit markolássza meg mindig ilyen mozdulatokat csinálnak egymásnak és előttem bájolognak. Azt hiszik nem zavar engem vagy nem tudom pedig már mondtam apának hogy ne előttem csinálják ezt. Éjjel is sokszor hallom őket és engem ez nagyon zavar és undorítonak találom hogy ezt csinálják ilyen sokszor.

17/L


2022. szept. 13. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Amikor reggel jössz ki, mindig mondd meg nekik: Zavar, hogy előttem csináljátok! Kérlek, fejezzétek be! ---- szia vagy jó reggelt sem kell, kezdheted ezzel.


Ezt minduntalan ismételném, amíg be nem rögződik, hogy de, zavar, nincs olyan, hogy nem zavar. Az jó dolog, hogy ezeket csinálják, nincs ebben semmi undorító, azonban az alkalmon igenis változtatni kell, mert az nem oda illő.

2022. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
És csak most kezdték el ezt? VAgy most kezdett el zavarni?
2022. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Hát, lehet, hogy ezzel szeretnék elérni, hogy hamar elköltözz...
2022. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Inkább örülnöd kellene, hogy szeretik egymást ennyi év után is!

Nyugodtan szólhatsz, ha zavar, ha eddig csak egyszer tetted, többször is, érteni fogják.

2022. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
-ezt komolyan előttem kell csinálnotok??? aztán majd nézhettek, ha pszichés gondjaim lesznek... kb így kellene előadnod!
2022. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
"Inkább örülnöd kellene, hogy szeretik egymást ennyi év után is!" De annak hagy ne örüljön hogy éppen csak nem ba.sznak előtte. Az megvan hogy mások előtt ezt csinálni is aszexuális zaklatás egy formája?
2022. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk mibe telik szólni nekik?
2022. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
És mi lenne ha egy felnőtt ember nem a gyereke előtt intézné a szexuális ügyeit, és nem a gyereknek kel rájuk szólni?
2022. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

"Inkább örülnöd kellene, hogy szeretik egymást ennyi év után is!"

Igen, tényleg szuper, hogy még mindig odavannak egymásért, de azért mindennek megvan a helye, ideje, és a jóízlésnek a határa. Mert megnézném az arcukat, ha a lányukat, azaz a kérdezőt a nagy szerelme előttük csöcsörészné, ő meg a srác fenekére csippentene, és kacéran mosolyogva rákacsintana. Bizonyára szólnának a szülők, hogy vagy húzzanak be a szobába, vagy viselkedjenek úgy, hogy ne kelljen körülöttük zavarba jönni.


Kérdező, hát szólj nekik. Többször minden alkalommal.

2022. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem illik így viselkedni mások előtt. Tisztába vannak vele, hogy a gyereket ez zavarja, mivel már jelezte feléjük. Ennek ellenére tovább folytatják. Két emberre tartozik az, hogy ők szexuálisan, hogyan közelednek egymás felé, nem másokra, főleg nem a saját gyerekemre. Nem arról van szó, hogy na akkor most teljesen prűdnek kell lenni. Puszi, ölelés belefér, de a szexuális töltetű dolgok nem. Az ember tudjon uralkodni magán. És fordítva őket vajon nem zavarná, hogyha a lányuk a barátjával előttük ezt csinálná? Milyen példát mutatnak ezzel? És, ha arra menne ki, hogy épp csinálják, mert nem tudnak magukon uralkodni az a természetes? És örüljünk annak, hogy szeretik egymást? Vannak bizonyos szabályok, mivel társadalomba vagyunk, hogy alkalmazkodunk.
2022. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!