Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nagyon sokszor...

A szüleim nagyon sokszor előttem “huncutkodnak” és nagyon zavar mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Apa nagyon rámenős anyára és sokszor reggel arra jövök ki a szobámból hogy a konyhába anya melleit markolássza meg mindig ilyen mozdulatokat csinálnak egymásnak és előttem bájolognak. Azt hiszik nem zavar engem vagy nem tudom pedig már mondtam apának hogy ne előttem csinálják ezt. Éjjel is sokszor hallom őket és engem ez nagyon zavar és undorítonak találom hogy ezt csinálják ilyen sokszor.

17/L


2022. szept. 13. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki hogy mindig szeretik egymást hidd el ha neked is lessz párod megfogod érteni
2022. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Menj el pszichológushoz. Ő megtanít arra, hogyan fedezd fel magadnak, hogy mit csinálj az ellen, amikor leírhatatlanul gyönyörű dolgok zavarnak, amik sehogyan se ártanak semminek sem.
2022. szept. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Csaladi szex-fétises ezredik.
2022. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: ez nekem is megfordult a fejemben.... de-ja-vue...
2022. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
12-es te beteg vagy. Nem oda illo amit csinalnak a szulok. Biztos neked az is elfogadhato ha a gyerek elott szexelnek, valoszinu neked is teljesen normalis dolog lenne a gyerek elott dugni.
2022. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!