Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lakik az anyósáék MELLETT...

Ki lakik az anyósáék MELLETT (de külön), és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy anyóssal (vagy akár saját szülőkkel) együtt lakni nem fenékig tejfel (mindkét mamáméknál laktunk). Ezért is volt kikötésem, hogy ha összeköltözünk a párommal, csakis külön udvarba, házba. Aztán végül is úgy jött ki a lépés, hogy anyósék mellett lévő házba fogunk költözni.

Na, én eddig nem tartottam a dologtól, mondván bezárom a kaput, és csak az jön be, akit beengedek.

Viszont többször olvastam itt a gyakorin, hogy anyósék mellett lakni sem jobb, mintha együtt élnének velük.

Miért? Mi nem jó? Mit csinálnak a "rokonok"?


2010. szept. 29. 19:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

én gyerekvagyok de szomszédba laktak mamámék apám 2évig birta volt tányérdobálás üvöltözés szitkozodás és végül elváltak anyámék 2évig birták ezt a helyzetet

inkább költözz finnországba a hegyekbe v szibériába az szép nyugodt hely (feltéve ha nem akarsz háboruzni)

2010. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindjárt az elején tisztázzátok, hogy ez a ti külön életetek, és ök nem akkor johetnek be, amikor akarnak, akkorlehet, hogy az elején lesz egy adag megsértödés, de igy hamarébb lefogadják, mintha elöször jöhetnek-mehetnek, ahogy akarnak és csak utána kezdesz reklamálni.

Egyezzetek meg velük, hogy egy meghatározott idöben szivesen látjátok öket VENGÉGKÉNT, viszont egyéb esetekben ugyanolyanok, mint minden más szomszéd.


Ha az anyósék valamennyire is értelmes emberek, meg a párod is egyetért veled, akkor sokkal kevesebb baj van.

2010. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Mi szemben lakunk a szüleimmel. Nem jó ez így. Állandóan átjárkálnak minden apró ürüggyel. A férjemet ugráltatják még egy villanykörte becsavarásához is. Persze szóltam ezerszer de semmi hatása. Ha elfogy a ..... (valami) egyértelmű hogy hozzánk jönnek pótolni azt még véletlenül sem a boltba:( Persze sosem veszik vissza ezeket a dolgokat. Rendszerint akkor jönnek amikor pihennénk (vagy szeretkeznénk:))

Én nem szeretek ilyen közel lakni hozzájuk!!

2010. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

mindkét válasz jó

ha előre tisztázod a feltételeket, van esély rá, hogy nem lesz gond.. de az a biztos, ha minél messzébb mégy.. de ez nálatok már nem áll, szóval tényleg állj a sarkadra, és a férjedet mindenképp magad mellett tartsd szorosan, mert különben előbb vagy utóbb válaszút elé kerül

2010. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
szerintem minimum kell 10km távolság de az se baj ha 100
2010. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Utolsónak igaza van csak annyit tennék hozzá hogy nem csak anyóséktól de szülőktől is
2010. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Az én anyósom 150 km-re lakik tőlünk, de így is faszán kevergeti a lapokat...ma döntöttem el, hogy elválok :(
2010. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
így sokkal jobb, hogy külön ház, a kapu zárva, azán ha átkiabálnak ráfoghatod, hogy nem hallotad:D
2010. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

igen, attól is nagyban függ, h milyen a szülő,mert ha "normális", akár együtt is lakhatsz vele

mi egy házban lakunk, külön emeleten, külön van minden, és én a tudmására hoztam, hogy CSAK én kezdeményezem a találkozásokat, a gyerekkel is, ő felfogta, és így jó

2010. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Én elköltöznék minnél messzebb,az ország másik pontjába!De ez én vagyok,és itt katasztrófa a helyzetem.Egy városba lakunk velük Ők az egyik részébe mi meg pont ellenkezöleg a másik részébe.Minden percünkről tudni akarnak,mindig tudják mikor merre járunk.Mikor meg születtett a lányunk minden féle hülyeséggel elö álltak csak,hogy itt legyenek minden nap órákra,hát nem,nem!Van is harag én a menekülést tervezgetem már a 2 gyerekemmel,mert már odáig fajult az egész köpködünk egymásra,és nem szeretném ha a gyerekeim ezt láttnák.

De lehet nálad minden okés lesz,nem biztos,hogy rossz lesz nektek így!


Aki írta,hogy válni akar.De miért?Neám már az óstoba anyós miatt,ugyan már hagyd a fennébe,és szeressd a párod!!

2010. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!