Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen már? Vagy ne vegyem...

Ez milyen már? Vagy ne vegyem a szívemre :S?

Figyelt kérdés

Szóval anyummal egy-két napja beszéltük,hogy rá kéne állni arra,h kínai kaját csinálunk itthon néha.. mondtam is neki,h van Ikeában olcsó Wok.

Erre ma így hazajön és elkezdtük összeírni a bevásárló listát... feljött megint a téma,kajával kapcs,erre ilyet beszól,h "jaaj, hallottam h van az ikeában olcsó wok"

nézem... mondom anya... azt én mondtam -.-

Elkezdi,h de ma mondta egy munkatársnője és,h milyen olcsó az ikeában és ,h vegyünk...(ezt úgy mondta mintha tőlem ilyet nem is hallott volna...)

mindegy

következő dolog... tegnap vettem csomó könyvet(mert könyvmániás vagyok :P) szobám is tele van sok érdekes könyvvel.

Erre előbb így telefonál vkivel és meséli h az utcában vki kérdezte apumat,h nem -e érdekli anyumat a könyvei,mert akkor átmehetne válogatni.. és ezt így anyum meséli valakinek és mondja,h nem biztos h átmegy stbstb

ÉS igazából kicsit rosszul esik,h nekem nem szólt senki..:(

Most akkor ennyire leszarnak?

Vagy szimplán nem ismernek vagy mivan?

de csomó dologban ilyenek:(


2010. szept. 29. 17:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm,h írtatok.

utolsó- sajnálom apukádat:( miért húztál el otthonról? ha nem túl indiszkrét a kérdés. írhatod privátban is amúgy.

És így h elmentél jobb lett a kapcs. anyuddal?

2010. szept. 30. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!