Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen már? Vagy ne vegyem...

Ez milyen már? Vagy ne vegyem a szívemre :S?

Figyelt kérdés

Szóval anyummal egy-két napja beszéltük,hogy rá kéne állni arra,h kínai kaját csinálunk itthon néha.. mondtam is neki,h van Ikeában olcsó Wok.

Erre ma így hazajön és elkezdtük összeírni a bevásárló listát... feljött megint a téma,kajával kapcs,erre ilyet beszól,h "jaaj, hallottam h van az ikeában olcsó wok"

nézem... mondom anya... azt én mondtam -.-

Elkezdi,h de ma mondta egy munkatársnője és,h milyen olcsó az ikeában és ,h vegyünk...(ezt úgy mondta mintha tőlem ilyet nem is hallott volna...)

mindegy

következő dolog... tegnap vettem csomó könyvet(mert könyvmániás vagyok :P) szobám is tele van sok érdekes könyvvel.

Erre előbb így telefonál vkivel és meséli h az utcában vki kérdezte apumat,h nem -e érdekli anyumat a könyvei,mert akkor átmehetne válogatni.. és ezt így anyum meséli valakinek és mondja,h nem biztos h átmegy stbstb

ÉS igazából kicsit rosszul esik,h nekem nem szólt senki..:(

Most akkor ennyire leszarnak?

Vagy szimplán nem ismernek vagy mivan?

de csomó dologban ilyenek:(


2010. szept. 29. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek, és akármit is írnak utánam, valahol jogosnak érzem, hogy ez téged bánt. Okosat sokat nem tudok írni, majd írják úgyis h beszéld meg vele, talán tényleg ez az egyetlen út. Mindenesetre te jófejnek tűnsz.
2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

oh, köszi :)

megbeszélni amúgy tök esélytelen..

nagyon nehéz természet anyum sajna mindenen felkapja a vizet, nagyon óvatosan lehet csak vele beszélni,megfontoltan.

én már mondjuk eljutottam oda,h inkább ezekre nem mondok semmit,csak elmegyek onnan.

2010. szept. 29. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Basszus,marha nagy problémák ezek..Majd ha nem lenne pénz wokra vagy kajára,az probléma lenne..De az hogy most ki mondta ezt az ötletet anyukádnak,nem mindegy?
2010. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, gratulálok utolsó válaszoló, biztosan nagyobb gondok a súlyos anyagi kérdések, de az se kellemes, ha valaki le van sza*va h él. SZóval ne vitassuk, a helyzet súlyosságát.
2010. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, ha úgy érzed, hogy csak az írjon a gyakorira akinek a félszemű. féllábú vak éhez testvérét megharapták a delfinek, akkor gyorsan töröld magad.
2010. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

17:18


Képzeld basszus vannak más problémák is.. anyagi IS.

épp ezért GONDOLKODUNK a wokon..és épp ezért mondtam anyumnak,h van OLCSÓ. képzeld, nálunk (is) ki van számolva a pénz mindenre,és ígyis minuszban vagyunk..

de,ha ezek nincsenek idebiggyesztve,akkor már nekem nincs is problémám a szemedben,csak a kibas*ott wok ?!

nem azért írtam ide,h minden létező problémámra választ kapjak,csak érdekelt,h mit gondolnak mások erről...esetleg máshol is van ilyen,h mellőzve van a "gyerek" (21éves)...

2010. szept. 29. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Húha már 21 éves vagy? :O Velem 14-15 évesen volt ez a helyzet, még nem vettek "emberszámba", hiába mondtam bármit is. Még most is előfordul néha, hogy leszarják a véleményemet, amiben az a vicces, hogy utólag mindig kiderül, hogy nem mondtam hülyeséget. Viszont legtöbbször már megkérdeznek engem is, és adnak a szavamra, ami nekem még mindig olyan furcsa és meglepő, mert nem ehhez voltam szokva. Mondjuk én 24 éves vagyok. Nem hiszem, hogy bármit is tudsz tenni, talán még gyereknek tartanak! Idővel biztosan változni fog még ez!

Amúgy elég szánalmas a hozzáállása az egyik kedves válaszolónak! Ha valakinek van mit enni, akkor már nem is lehetnek problémái vagy mivan? Itt senki nem tehet róla, hogy te csóró vagy, és ha nem tetszik a kérdés, nem kell válaszolni!

2010. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi utolsó.

amúgy iagazad van,tényleg nem kezelnek felnőttként.

most tudom,h ez nem ehhez a kérdéshez tartozik-de, például elengedni sem szívesen engednek el éjszaka,és ha elmegyek mindig lebas*nak... de mondjuk én nem tudok mit tenni mert erről nem beszélnek,mert azt mondják nem és kész... meg mit tudok én éjjel csinálni :O

fú,szval kicsit furáák.. és ezt így minden téren nyomják..

múltkoris pl elmentem este bicózni h mozogjak és akkor apum meg beszól h ekkora hülyét még sosem látott(de eztígy véresen komolyan mondja) h én ilyenkor megyek biciglizni meg mindenbe belekötnek...:S

bocsi az untatásért :D

2010. szept. 29. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:

nem untatsz, nagyon megértelek és sajnálom a helyzetet, 1. vok amúgy. Mivel nem tudok jótanácsot mondani, lényeg h tarts ki, próbálj te ilyen "normális" maradni! csak változik a helyzet, és másokkal több kapcsolatod lesz, ők meg kicsit "kiszorulnak" az életedből.


24L

2010. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor én most jól megértelek :) szemétkedés nélkül.

Velem anyám mindig ezt csinálta, (apu meghalt mikor 7 éves voltam :() és 18 évesen úgy elhúztam otthonról mint a szél. Persze voltak más dolgok is, de ezen én is keresztül mentem...


29/N

2010. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!