Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött zavarba? Amikor...

Miért jött zavarba? Amikor máskor is közel hajol hozzám? És miért fél átfogni engem?

Figyelt kérdés

van az osztályomba egy srác aki felkért engem hogy keringőzzek vele a szalagavatónkon.

Igent mondtam, mert tetszik a fiú:)

És ma hülyéskedtünk tesin, mert az osztálytársam össze vissza táncolt az ő lány párjával.

És énmeg mondom a páromnak hogy "te amugy tudsz táncolni?"

erre a srác csak mosolygott.

Az osztálytársam meg elkapott és megfogta a derekamat, ahogy keringőnél szokás, és mondja a páromnak hogy: "Na így kell"

Erre a párom bepirult és mondja vörösödve hogy "jaajj..izé majd ha jövőhéten indul a próba akkor..."

és mosolygott, meg tördelte a kezét.

De szokott piszkálni is a srác, és a pl 3x olyan közel hajolt hozzám hogy azthittem megcsókol:D Pedig csak poénból összefejeltünk:D


Az osztálytársnőm szerint bejövök neki, mert ragaszkodik ahhoz hogy VELEM táncoljon, de mégis zavarban van hogy átkell fognia:) Ja nem vagyok duci, simán átér:)


2010. szept. 29. 15:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és ha ilyen zavarban van akkor 1. miért velem táncol?:D 2. mi lesz velünk a próbákon?:D
2010. szept. 29. 15:45
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Hogy jön a te osztálytársad meg a tesióra a családi kapcsolatok témához?
2010. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ide raktam be mert itt kapom a legtöbb ÉRTELMES választ:D

szted melyik témakörbe illik?:D

2010. szept. 29. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar veled táncolni, mert tetszel neki és emiatt is van zavarban. Fél a visszautasitástól, emiatt nem tudja, mit tegyen, hogy ne rontsa el.Vannak szemérmesebb fiúk, de ez nem baj, nem lehet mindenki macsó és ne is legyen mindneki az.Ha neked is tetszik, bátoritsd, akkor elmúlik a félénksége és nem lesz semmi baj a próbákon sem.
2010. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy h vele akar családot alapaítani. Am valószínű azért van zavarba, m tetszel neki, és pont rátapintottak a lényegre, mikor megakarják neki mutatni, h h ""nyúljon hozzád", vagy kerüljön közelebb...
2010. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. szept. 29. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kicsit gátlásos még,de majd oldódni fog ha észreveszi hogy "bejön" neked!Sőt ,szerintem azért vonakodik mert tetszel neki,és azt hiszi csökken a szemedben,ha kiderül róla,hogy elsősorban nem egy tánctanár!És óvatosan ér hozzád,nehogy elijesszen!

Ez szerintem teljesen rendben van így!

2010. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem. de ahogy nem akart hozzám nyúlni még komolyan úgy érezte hogy gáz vagyok vagy büdös vagy ilyenek:)
2010. szept. 29. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:

De édes:)) Úgy szeretem az ilyen bájos kérdéseket:))

Minden leírtak már előttem, tényleg zavarban van a drága:) Hagyd neki,hogy kezdeményezzen, de persze te óvatosan noszogasd, szóval küldözgesd a jeleket:)

Milyen szép is lenne ha a táncpróbán csattana el az első csók...uwowwwwww:D

2010. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:D:D
2010. szept. 29. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!