Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi nap folyamán a férjemm...

Tegnapi nap folyamán a férjemmel a kocsiban ültünk... ??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnapi nap folyamán a férjemmel a kocsiban ültünk, amikor megszólalt egy messenger hang, ami kristály tisztán hallatszott, hogy nem a rádióból szólalhatott meg valahogy, esetlen teljesen véletlenül.

Az én telefonon a kocsi hátsó ülésén, a táskámba, lenémított állapotban volt, ő pedig otthon hagyta. Elkezdtem gyanakodni, amit szóvá is tettem neki, hogy biztosan van egy “dugitelefon” a kocsijában. Válasza: én egy hülye vagyok, biztos az én telefonon buggos. Kérdeztem tőle, hogy lenne már az, amikor lenémított állapotban volt a táskámban, de ezek ellenére megnéztem, hogy írt e nekem valaki messengeren, és nem!

Egy oltári nagy vita kerekedett ebbol.

Amikor magyarázkodott, teljesen hihető volt a szava. Mondom biztos én vagyok a hülye. Utána csak kattogtam rajta és megkérdeztem magamtól: hogy tud valami kiadni egy hangot, ami állítólag nincs a kocsiban?! hat sehogy..

Nem képzelődtem a hang kapcsán, hisz o is mondta, hogy amúgy igen hallotta o is.

Hozzáteszem, letagadhatatlan volt, hisz kristály tisztán hallatszott.

Ezek előtt mondtam neki, hogy elvinnem a kocsiját, ő pedig nem, nem adja ide, amit furcsalltam is, hiszen akárhányszor elkertem, mindig ideadta. Poén az egészben, hogy ezelőtt kb egy hónappal, ugyan úgy hallottam egy messenger hangot a kocsiba.

Kérdésem az lenne, ti hogy reagaltatok volna, mit gondoltatok volna az én helyemben?

Ferjem szerint egy hülye vagyok, egy igazi házisárkány. Ezen nevetnem kellene. Mondtam neki, kosz teso, szerintem más sem nevetne ezen, és nem hiszem, hogy van az a no, aki ezt ne tette volna szóvá, mert szerinte de, van az a no, aki ezen nevetett volna.

koszi a válaszokat!



2022. nov. 13. 11:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
76%
Nézd át a kocsit amíg fürdik, kutakodj, mert ez fura...
2022. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
83%

[link]


2:57

2022. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
83%
Jártam én is így, Viber üzenet hang volt a kocsiban, de egyikünk telefonja v sem jelzett. Én hiába kerestem később az elrejtett telefont, mert volt más erre utaló jel is,atombiztos helyre volt téve miután ezzel cseszegettem. Szóval ha nem mutatod, hogy gyanakszol, akkor talán van esély rá hogy hibázik és kiderül vmi... Persze csak ha valóban átver
2022. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
5%
Itt làtszik ám, hogy a válaszolók 99 százaléka csaj. Azonnal átnézni a kocsit, meg megcsal tuti.. normálisak vagytok? Éjjel leosonni, garazst is átnézni? Az unatkozó ku.va életbe basszus. Szerintetek ki az az ökör aki dugi telefont tart a kocsiba azért, hogy messengerezzen a szeretőjével? Ráadásul nem lenémítva? Gondolkozzatok màr egy kicsit, ha nehéz is! Vicc komolyan. Ez az örökös kombinálás.. Aki ilyeneket csinál, hogy egy hangot hall és azt mondja megcsalják, meg átnézem a kocsit, garázst.. na az ilyeneket szokták megcsalni ezek után, ha addig nem is. Ja és azon is el lehet gondolkozni, hogy általában a megcsalásról a másik fél is tehet. Tehát a kérdező is magába nézhetne, hogy miért is gondol egyből megcsalásra? Ő miindent beletesz a kapcsolatba, önbizalom rendben?
2022. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
85%

Tévedés. A profik tényleg két telefonról nyomják. Egy van otthon a családdal amit nem kell dugdosni és bárki hívhat rajta.

Egy meg a qurvázós telefon amiről senki nem tud.

Ez most csúnya bukta volt hogy elfelejtette lehalkítani.

Néha az ilyen amatőr apró hibákkal lehet hatalmasat bukni.

2022. nov. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
77%
34#hagyjuk már, mi köze az önbizalomnak ahhoz ha egy férfi hazug és gerinctelen! Nevetséges amit írsz!de igazad van, nem átnézni kell a kocsit hanem kidobni az olyan embert aki nem megbízható. Nyilván van tapasztalatod és még meg is csaltad akivel voltál. Nagyon értelmes hozzászólás volt. Gratulálok!
2022. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
12%

#21 vagyok, respect #34!


Még van normális ember...

2022. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
7%

ha még ő van felháborodva, megsértődve a gyanúsítgatás miatt, nagy valószínűséggel van alapja a gyanúnak - aki alaptalanul gyanúsítgat, az szépen kiszállhat az életemből, pont.


Igen, rhadtul felháborít, amikor semmit nem tettem, de a másik a saját képzelgése miatt bebeszéli, hogy deee, vaj van a fülem mögött, aztán még elvárná, hogy odaadjam a laptopot, meg a mindent is, hogy átnézze.


Nem kapja meg, mert mégis mi jogon hazudtol meg, de a második alkalomnál megköszönöm az együtt töltött időt és szakítok vagy kiiktatom az életemből.

2022. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az gyanús, hogy hallok valamit, és a másikat nem érdekli, honnan jön a zaj. Ártatlan ember elkezd veled fülelni, nem pedig kategorikusan kijelenti, hogy hülye vagy.
2022. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
2%
39#kihagytad azt a részt hogy te meg is tetted... Félsz hogy megkapod itt magadet??
2022. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!