Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi nap folyamán a férjemm...

Tegnapi nap folyamán a férjemmel a kocsiban ültünk... ??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnapi nap folyamán a férjemmel a kocsiban ültünk, amikor megszólalt egy messenger hang, ami kristály tisztán hallatszott, hogy nem a rádióból szólalhatott meg valahogy, esetlen teljesen véletlenül.

Az én telefonon a kocsi hátsó ülésén, a táskámba, lenémított állapotban volt, ő pedig otthon hagyta. Elkezdtem gyanakodni, amit szóvá is tettem neki, hogy biztosan van egy “dugitelefon” a kocsijában. Válasza: én egy hülye vagyok, biztos az én telefonon buggos. Kérdeztem tőle, hogy lenne már az, amikor lenémított állapotban volt a táskámban, de ezek ellenére megnéztem, hogy írt e nekem valaki messengeren, és nem!

Egy oltári nagy vita kerekedett ebbol.

Amikor magyarázkodott, teljesen hihető volt a szava. Mondom biztos én vagyok a hülye. Utána csak kattogtam rajta és megkérdeztem magamtól: hogy tud valami kiadni egy hangot, ami állítólag nincs a kocsiban?! hat sehogy..

Nem képzelődtem a hang kapcsán, hisz o is mondta, hogy amúgy igen hallotta o is.

Hozzáteszem, letagadhatatlan volt, hisz kristály tisztán hallatszott.

Ezek előtt mondtam neki, hogy elvinnem a kocsiját, ő pedig nem, nem adja ide, amit furcsalltam is, hiszen akárhányszor elkertem, mindig ideadta. Poén az egészben, hogy ezelőtt kb egy hónappal, ugyan úgy hallottam egy messenger hangot a kocsiba.

Kérdésem az lenne, ti hogy reagaltatok volna, mit gondoltatok volna az én helyemben?

Ferjem szerint egy hülye vagyok, egy igazi házisárkány. Ezen nevetnem kellene. Mondtam neki, kosz teso, szerintem más sem nevetne ezen, és nem hiszem, hogy van az a no, aki ezt ne tette volna szóvá, mert szerinte de, van az a no, aki ezen nevetett volna.

koszi a válaszokat!



2022. nov. 13. 11:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
16%

Látjátok nők...? Ilyenek vagytok!


Valami totál oltári nagy fszságon pörögtök, durcáztok, mosolyszünet egyebek... Komolyan inkább bzi leszek lassan azon gondolkozok.


Minden egyes barátnőm hasonlóan túlgondolt minden sz*rt. Kibszott unalmas az állandó magyarázkodás.

Én pl SOHA nem csaltam meg egyiküket sem, de folyamat ment ez a furkálódás, nyomozgatás, féltékenykedés. SOHA nem kértem el tőlük a telefonjukat, soha nem érdekelt ha a barátnőkkel akartak elmenni... ezt hívják BIZALOMNAK. Enélkül annyit ér egy kapcsolat, mint amennyit a kérdezőé! Szrt se.

2022. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
76%
Van egy ilyen zeneszám, ha be volt kapcsolva a rádió, ez a titok nyitja.
2022. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
89%
Ebben mi a faaszság? Egyedül élek, de ha megszólalna egy telefon, ami nincs, azt is lenyomoznám, hogy honnan az istenből jön.
2022. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
86%

21-es, adj halat az egnek, hogy akkor ezek szerint teged meg soha nem csaltak meg es soha nem neztek hulyenek.

Mert engem mar igen. Es meg en voltam a szar, a hazisarkany, mint a kerdezo, amiert gyanakodtam, de a vicc az volt; hogy meg akkor is tagadott, amikor kesz tenyek ele allitottam es konkretan kinyomtattam a facebook-os uzeneteit kepekkel egyutt es leraktam ele :D

Es meg akkor is hazudott, hogy felreertem, nem igy volt stb.


Ezek utan en is baromi osszetort es bizalmatlan voltam a ferfiakkal szemben, bar direkt nem is randiztam sokaig.

Aki ezen nem ment at, az nem erti. Lehet itt szidni a kerdezot, de teljesen jogosan van kiakadva, mert ez nagyon gyanus.

2022. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
14%

"Nem képzelődtem a hang kapcsán, hisz o is mondta, hogy amúgy igen hallotta o is."


Nyilvánvalóan egy zenében volt akkor. És nem, én nem gyanakodnék emiatt a férjemre. Tényleg egy házisárkány vagy. Ha meg megcsal, annak más jele is van.

Azt biztos, ha én most ezen összevesztem volna a férjemmel, ő rakott volna ki engem előbb, nem én őt.

2022. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%

Milyen zenében? Valaki írja már le a címet.


Besz.rás, hogy valaki megcsalasra gyanakszik és zenével jöttök. De címet senki nem tud hozzá adni.

2022. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
21%

En el tudom kepzelni, hogy van ilyen zene (bar a cim engem is erdekelne), csak nem gondolnam, hogy a kerdezo ennyire idiota volna.

Ha a zeneben lett volna, szerintetek az nem tunik fel neki? Vagy a parjanak? Mert o is bevallotta, hogy hallotta. 2 ember kozul legalabb az egyik, ha nem teljesen fogyatekos, csak eszrevette volna, nem? Ne szorakozzatok mar! 😂

2022. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
85%

#27 Tényleg van ilyen zene, én is többször bedőltem már neki. Címét én sem tudom. :(


De a kérdező egyébként leírta, hogy biztos nem a rádióból jött (lehet pont azért, mert ő is ismeri azt a zenét?), hanem teljesen egyértelműen egy valódi telefonból. Ráadásul a férje hirtelen nem adja oda kocsit. Ez gyanús.


Lehet itt házisárkánnyal meg minden hülyeséggel dobálózni (#21), de akkor a férfiak szerint ez miért van? Hát miattuk. De gondolom könnyebb azt mondani valakire, hogy házisárkány, mint nem megcsalni. Szánalmas.

2022. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
70%

Ráadásul a férje hirtelen nem adja oda kocsit. Ez gyanús.


ja, aki képes két telefont tartani, annak nincs annyi esze, hogy kivegye, aztán hadd vigye a nő a kocsit :D

2022. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk az is fura akkor miért ne némitaná le azt a telefont, hagyja csipogni?
2022. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!