Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le?

Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés
A párom megcsal. Biztos vagyok benne. Nagyon okos. majdnem reménytelen a lebuktatása. Interneten is beszélget, de csak akkor amikor nem vagyok itthon! Amint kiteszem a lábam rögtön. Mindent töröl. Valakinek van ötlete??? Fontos lenne!!
2010. szept. 29. 12:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan nagyon okos akkor tisztába lenne vele hogy a gépen minden egyes adatot vissza lehet hozni hiába shiftdellel nyomták le. én itthon programmal csináltam ilyet de ha szaküzletbe elviszed pár ezer ft-ből visszahozod azokat a beszélgetéseket.

legyél egy kicsit kreativ

2010. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Kész tények elé állítanám. Megmondani neki, biztosan tudod, hogy megcsal. Ebből kifolyólag kiraknám a szűrét. Nem tudnék ilyen helyzetben együttélni olyannal, aki megcsal engem. Senki nem alázhatja meg ennyire a másikat.
2010. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

"Változás csak annyi, hogy nem élem le vele az életemet és eszem ágában sincs hozzámenni addig amíg gyanakszom!"


Tehát mégsem vagy benne olyan biztos.

Nagyon ellentmondásos vagy.

Ugyanis lebuktatni csak azt lehet, aki el is követett valamit.

Másrészt ha ügyes, lehet sosem fog lebukni, így állandóan gyanakodni fogsz.

Mindkettőnek szakítás a vége, ezért nem értelek.

2010. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha le akarod buktatni, talán nem túl szép dolog, de, ha elmész otthonról kapcsolj be egy diktafont vagy pici elrejthető kamerát. De szükséged van ilyen bizonyítékra? Ha tudod biztosan, hogy megcsalt és nem akarsz vele lenni, akkor lehet egyszerűbb lenne szakítani.
2010. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már ne lehessen lebuktatni akármilyen ügyes. ezt el nem hiszem.

kismillió képpen le lehet buktatni egy embert. mint irtam ha gépen beszél vele az egyértelműen és olcsón visszanyoozható. részletes telefonszámla szintén elárulhatja. számokat le lehet kérdezni a szolgáltatótól. munkahelyén kérdezhetsz. barátja ha van akinek elmondta abból is kihuzhatod. egyszerüen amikor megy valahova követed autóval vagy gyalog vagy bárhogy egy másik ruhádba amit még nem ismer esetleg most vetted. ha célba értetek és a nővel van akkor lefotózod. kémmikrofont raksz a ruhájára belső zsebébe akárhova. bár a bélésbe érdemes kis lyukat csinálni és ott tuti nem veszi észre.

szerintem ha ismerném 2 nap alatt lebuktatnám.

2010. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%

Megjegyezném, hogy a lebuktatásnak azért sincs értelme, mert ha bebizonyosodik a megcsalás, akkor lapát a pasinak.

Ha kiderül, hogy nem volt megcsalás, lapát a csajnak, mert a pasi helyében biztos dobnék olyasvalakit aki a személyes dolgaimban turkál.

2010. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

igen a diktafon az jó ötlet!!!!

a kamera kicsit drága mulatság..

csinálj ugy mintha nem gyanakodnál és közben árgus szemekkel figyelj, vagy vonjál be 3. személyt, h segitsen neked!!

2010. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam,hogy segítek.Amúgy annyit lehet tenni,hogy egy kamu msn címre felveszem a partnereim közé és elkezdek vele ismerkedni.Lehet,hogy nem csal meg,csak flörtöl lányokkal neten.Bár valakinek ez is megcsalásnak számít.Van valami jel amúgy?Eltávolodtatok egymástól,vagy valami?
2010. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy nem ismerkedik az msn-en, hanem van állandó valakije? Én így értettem a válaszolót, de lehet, tévedek.
2010. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Ha azt szó szerint értetted, hogy amint kiteszed a lábadat otthonról már netel is, akkor az én ötletem: csinálj úgy, mintha elmennél órákra valahová, mond is neki, hová mész, és miután kiléptél a házból, rá kis időre (pl. 10-15 perc) menj vissza, mintha valamit otthon hagytál volna. És akkor, hátha szerencséd lesz!

23/Nő

2010. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!