Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit jelent ha ezt...

Anyukák! Mit jelent ha ezt mondjátok?

Figyelt kérdés

Ott voltam a barátomnál tegnap előtt, és bemutatott az anyukájának.

Ő előre nyújtotta a kezét, puszit is adott. Váltottunk néhány szót.


Tegnap este kérdeztem a barátomtól, hogy mit szólt anyukája.


Barátom: És? Mi a véleményed róla?

Anyukája : Hát nekem mindegy, ha neked megfelel.


Igazából egy ici picit rosszul esett, de mindegy.


Szerintetek?

17L


2010. szept. 29. 06:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is ugyanezt mondta elsőre. Jól megvagyunk azóta is. Semmibe nem szól bele. (Ellentétben az én szüleimmel.)
2010. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
semleges edddig a véleménye kábé ezt jelenti..és h nem akar beleszolni a dolgaidba..ne izgulj nem gáz
2010. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Igazából nem sokat beszéltem vele, 2 mondat ha volt.. :)


De örülök neki, ha ez nem rossz jel.

2010. szept. 29. 17:15
 14/16 anonim ***** válasza:
ha például az én szüleim mondanák ezt, náluk azt jelenti, hogy nem szimpi nekik az adott illető. De kitudja. Mindenki más...lehet hogy csak nem akar beleszólni
2010. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sok függ attól, milyen volt az arca, amikor mondta, és milyen volt a hangsúly, de mivel ezt nem láttad, nem tudható, hogy ez valóban az elfogadást jelenti, vagy az ellenszenvesség palástolása. A barátod valószínűleg tudja, ő ismeri az anyukáját, inkább tőle kérdezd meg, hogy szerinte ez mit jelent.

Nálam ez azt jelenti általában, hogy addig, amíg nem látom, hogy komolyra fordul a dolog, nem foglalkozom vele túlzottan, de nem is ellenszenves.

Az egyik fiam pl elég sok lányt bemutatott már. Nem érzem szükségét, hogy addig, amíg nem tud tartós kapcsolatot kialakítani a lányokkal, komolyabb véleményt alkossak.

2010. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindössze annyit jelent, hogy nem akar beleszólni. Sem azt nem akarja a barátodba sulykolni, hogy keressen jobbat, sem azt, hogy te vagy a tökéletes, egyszerűen meghagyja neki a szabad döntést. Na meg szerintem egyetlen találkozás alapján nem is lehet valakit úgy megismerni, hogy ennél átfogóbb véleményt alkosson.
2010. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!