Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csinálnak semmit?

Miért nem csinálnak semmit?

Figyelt kérdés

Többen lakunk itthon, senki nem képes arra hogy elmosogasson vagy felseperjen pedig egész nap itthon vannak, én meg aki aznap pont 13 órát dolgoztam, még hazaérve mosogassam a nagy kupacot hogy tudjak mibe kaját főzni magamnak :/


Miért lusták maguk után elmosogatni?


Ha nem mosom el 1-2 nap után elmossák

Anyum is olyan akkor takarit 5 percet mikor itthon vagyok, hogy azt lássam mintha ő takaritana

De mikor nem vagyok itthon nem csinál semmit


2022. nov. 8. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Tőlük kellene megkérdezni, pontosab azért mert lusták...
2022. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél saját edényeket, étkészletet, azt tartsd tisztán és használaton kívül tartsd elkülönítve, hogy a többiek ne azt használják.
2022. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgyis használnák :/
2022. nov. 8. 10:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy zárható szekrényed?
2022. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos

De tervben van hogy költözök

Mégis mindennapi tényező és eléggé idegesit?!

2022. nov. 8. 10:29
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell mindenki után takarítani. Ha nem akarnak mosogatni, hadd egyenek a piszkos edényekből. Vásárolhatsz magadnak eldobható edényeket, hogy ne kelljen elmosnod, vagy csak 1 tányért kell elmosnod magadnak.
2022. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Le kell ülni és megbeszélni.

Én is lusta vagyok, nálam lustábbat nem találsz, egyedül az vált be, amikor egy olyan albérletben laktam, ahol sokan voltunk, hogy ki volt téve a falra egy beosztás, hogy kinek mikor kell takarítania. Azon a héten az illető dolga volt, hogy kiporszívózzon, felmosson, kivigye a szemetet, ha kell stb. És ez működött, havonta egyszer került sorra mindenki, abba senki nem halt bele. Egy próbát megérhet. Legyen büntetés, ha valaki nem csinálja meg.

2022. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
kommunikációhiány?
2022. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Lényegében az a baj, hogy ha senki nem takarít a kérdezőn kîvül neki utóbb úgyis megkell csinálni mivel koszban nem akar lenni szerintem
2022. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel sajat edenyt, tanyert es azt tartsd a szobadban. Csak es kizarolag magad utan takarits.
2022. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!