Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szárazkenyér farháttal? Ez jár?

Szárazkenyér farháttal? Ez jár?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, hogy állandóan teli a hűtő otthon, édesanyám mégis a fentieket hajlandó csak enni? Saját fizetésből veszek ételt és főzök (pl. Csirkemellet/combot zoldsegekkel, rizzsel, stb)y

Es azt mondja, neki minek más?

Ezen kívül állandóan takarít, ha segiteni próbálunk ránk szól? Közben állandóan sóhajtozik, hogy mennyire fáradt?

Amikor azt mondom pihenjen, akkor rám kiabál idegesen, hogy NEM KELL NEKI PIHENES!!

Mit lehet ezzel kezdeni? Aproságnak tűnik, de lelkileg kikészít, mert állandó bűntudatom van miatta.

19/L


2022. nov. 2. 20:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok öreg, nem vagyok csóró, de nekem a csirkéből a kedvenc részem a farhát és a nyak.

A "száraz kenyér" részét nem értem. Ha egyszerre vesz több kenyeret, miért nem lehet lefagyasztani és csak annyit elővenni, amennyi kell?

Takarítás:

Soha nem faggatództam, hogy "segítsek" e, hanem kérdezés nélkül nekiálltam a közös helyiségeknek, hol ennek, hol annak, az időm függvényében.

A szobámat evidens volt, hogy én csinálom.

2022. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én gyerekként imadtam a száraz kenyér héját tv paprikaval...😍😍😍Anyám gyűjtötte zsemlemorzsanak, én meg lopkodtam ki a zacskobol
2022. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Költözz el, amíg rosszabb nem lesz
2022. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Anyád az a tipikus mártír, akinek a lételeme az örökös panaszkodás, nyafogás, önsajnálat. Sőt kifejezetten élvezi. Gondolom ha elmegy valahová, boltba, postára stb. hossza élménybeszámolókat tart, hogy őt milyen inzultus éri, mert a boltos, a postás és úgy mindenki egy szemétláda, mert őt mindenki csak bántja és senki sem szereti.

Állandóan nyafog, hogy a dereka, a lába, a veséje, mindene fáj, de neki kell mosni, főzni, takarítani mert senki nem csinál semmit. Persze ha felajánlod a segítségedet, akkor vérig van sértve, hogy neki ne segítsen senki, aztán két óra múlva üvöltözik, hogy majd megszakad egyedül, mert senki sem segít neki.

Az én anyám pontosan ilyen. Rendkívül nagy türelemre és önuralomra volt szükség, hogy el bírjam viselni. Az ilyen panaszkodós, energiavámpír mártírok csak lehúzzák az embert.

2022. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!