Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Apu elviselhete...

Mit csináljak? Apu elviselhetetlen!

Figyelt kérdés
Állandoan piszkál h figyeljek a tesoimra fözzek mossak takaritsak. mult héten és ma meg hnap nem megyek suliba mert beteg vagyok. multhéten kedden 39fokos lázam volt és elküldött a piacra vásárolni,mert h kinn esik az eső és már nekem ugyis mind1 de ő nem akar beteg lenni. Meg aztán aznap este rimánkodott h jaj mi bajom van ő nem akarja h beteg legyek. Aztán pénteken már semmi bajom nem volt,de azt mondta az orvos h azért maradjak otthon h gyogyuljak meg teljesen. Ma nekem kellett elmenni öcsémért az óvodába mert apámnak gyalog kell mennie és hideg van és ő nem lép ki az utcára. ma már elkezdenék tanulni meg felzárkozni vmennyire h ha majd mennék iskolába nagyjábol tudjam mi a helyzet,de nem lehetett mert lefeküdt aludni és tesoimat meg rám hagyta és ha véletlen felijedt mert valamelyik gyerek elkezdett sirni akkor ordíbált apám h takarodjak a két gyerekkel a másik szobába és hagyjuk őt aludni. komolyan megkeseriti az életem. Barátnőzni nem mehetek.Barátom már egy éve van. vele egy héten egyszer találkozhatok és ha szeretnék többször akkor hogy gondolom tesoimra kell figyelni.Vallásos vagyok vagyis szeretnék valamit kezdeni a vallásommal és nem engedi h templomba járjak vagyis ő töle mehetek de erőssen közbe beszél le róla, pedig ő is vallásos és a pap nagyon jó ismerösünk de ha én elmegyek akkor ki figyel a gyerekekre. Ja és reggelenként én viszem tesomat oviba mert ugy is 10percre van a sulitol az ovi. ha ugy végzek h hamarabb akkor én megyek tesomért hanem akkor anyum mert ő fél2-ig dolgozik és a munkahely is közel van. Ja és apum nem enedni anyumnak h bérletet vegyen mert sokba kerül,de ő nem menne el a gyerekért az oviba.öccsém beteg és van olyan bérlete h bárki vele mehet ingyen és apám öccsémet minden hova. Nővéremnek van a legjobb dolga mert ő suliba jár és délután dolgozik és sosincs itthon de ha véletlen itthon van akkor őt is csicskáztatja. fhuuu hát ez sokra és bonyolultra sikeredett. Mit csináljak? Apu megkeseriti az életünket anyu meg fél aputol szoval mindig magyarázz össze-vissza de nem tenne semmit. Feljelenthetem? vagy gyámhatoságra mehetek? Ti mi csinálnátok a helyembe?
2010. szept. 27. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ja ja. Gyermekvedelem, rendorseg, gyamhatosag. Apad nem iszik egyebkent? Fizikailag nem bantalmaz?
2010. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem iszik nem bántalmaz,de ezek már tul mennek egy bizonyos szinten ami már nekem sok
2010. szept. 27. 22:23
 3/16 anonim válasza:
nem lhet vele leülni és megbeszélni a dolgokat hogy min kéne változtatnia? ha nem, akkor fordulj segítséghez!
2010. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Családsegítő,gyámügy,iskola gyermekvédelmi felelős.
2010. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
millioszor probáltam meg anya is de semmi értelme egy napig tök jó fej aztán kedi elöröl
2010. szept. 27. 22:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy apukádnak van valami lelki problémája, vagy sok a stressz körülötte, és így vezeti le a feszültséget. Beszélni esetleg nem lehet erről vele? Ha nem akkor esetleg a pappal beszélni és tanácsot kérni tőle? Hozzájuk lehet problémákkal fordulni.
2010. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
akkor apukád nem dolgozik? ha jól vettem ki szavaidból. lehet kéne neki valami elfoglaltság, hogy ne csak otthon legyen.
2010. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát nem dolgozik anyu mindig mondja h keressen munkát,de neki nincs kedve. nővérem multkor ősszeirt egy csomó állást h menjen el de egyikre se volt képes otthon ül vakargassa és közbe csicskáztat
2010. szept. 27. 22:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért csicskáztat mert hagyod,sarkatokra kéne állni mert apuka jol tudja h mit tehet meg veletek...Bebiztosítja magát....
2010. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és mi van ha bántani fog vagy bármi. eddig nem bántott,de mi van ha látja h ellene fordulunk és bántani fog?
2010. szept. 27. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!