Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt au-pairek? Hogyan...

Vannak itt au-pairek? Hogyan viselik, hogy egy idegen család minden napjaiba csöppennek? Az elvárások?

Figyelt kérdés
Írjatok bármit, én is kinn vagyok, és nagyon nehezen szokom meg, h össze vagyok zárva egy családdal, ami nem az enyém, és hogy "idegen" emberek fehérneműit mosom stb..
2010. szept. 27. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem voltam még au pair, de jövőre megyek ki egy családhoz, már minden meg van tervezve. Viszont itthon már laktam egy gyakorlatilag idegen családnál másfél évig, szüleim ismerősei, felajánlották, hogy suliidőben albérlet helyett költözzek hozzájuk és segítsek foglalkozni a gyerekekkel, amikor ráérek. Egy ideig nekem is furcsa volt, mert nem is ismertem őket, de aztán hozzászoktam, a gyerekek nagyon édesek voltak :) Persze ez azért más helyzet volt, nem kellett idegen nyelven beszélnem velük, párszáz km-re voltam otthonról és 2-3 hetente hazajártam. Az au parikedés biztos más lesz.


Ha van kedved, mesélhetsz róla, milyen odakint (nem tudom, melyik országban vagy?), kíváncsi vagyok tapasztalatokra.

2010. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok hozzáfűzni,h én itthon lakok és nekem is volt egy nénim,és nagyon rosszul érezte magát amiatt,amiket te is írtál(én nem hagytam azért h szennyesünket meg ilyeneket csináljon).Mi sem szerettük h itt van,nem is volt ügyes.Két hét múlva elváltak útjaink,azóta sem láttam.

Mindenhol,minden családi,intim helyzetben kellemetlen az ilyesmi,de idővel elmúlik,ha megbarátkoztok egymással.

2010. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem vagyok au-pair, de van olyan, akinek ez nagyon bejon, masnak meg nagyon nem. Szoval ez a ket veglet a jellemzo. Nekem tobb ismerosom is hazament, mert azt nem birta, amirol irtal vagy a gyerekek voltak elviselhetetlenul neveletlenek.
2010. szept. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha érdekelnek a tapasztalatok, akkor írjál e-mailt.

Nekem senki nem mondta előre, h ez ilyen nehéz lesz. Egyszerűen fel sem fogom, h h nem gondoltam bele előtte..

2010. szept. 28. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam au-pair. És tapasztalatként azt szűrtem le, hogy aki au-pair-t kér, annak normális, hogy a családjában élsz. Próbáld te is úgy kezelni, mintha távoli családtagok lennének (végül is a gyerekeikre vigyázol, ami felelősségteljes, bizalomra épülő dolog), de vigyázz, hogy ne másszanak be a magánéletedbe, a privát szférádba (szobád). Sokan vannak kint magyar lányok bármilyen országban, keress barátnőd, fedezzétek fel a környéket.
2010. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!