Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kisebb...

Miért van az, hogy a kisebb tesóim bármit megtehetnek?

Figyelt kérdés

Van egy 8 és egy 10 évvel fiatalabb tesóm. Elköltöztem otthonról főiskola miatt, és mióta nem vagyok otthon, a kis mocskok úgy viselkednek anyámmal, mint egy utolsó kapcaronggyal.

Anyám meg nem szól semmit. Takarodj, menj már, ki vagy te nekem, senki, kivasaltad már az ingemet, és hasonló szép dolgok.


Engem meg a nővéremet már akkor lefejezett volna, ha "Tessék?" helyett azt mondjuk, hogy "Mi van/Mi az?".


2022. okt. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anyudal kell még beszélned,vagy egy két pofont lelosztani a két takonynak de ezt anyudal meg apudnak kéne rendezni de ennyi idősen már nehéz
2022. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Kettő pofon helyreteszi a dolgokat. De a majomszeretetnek meg ez az átka.
2022. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1%
Hát ha te is kis mocskoknak nevezed őket, akkor azért van gond máshol is.
2022. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyád mit mond erre?

Lehet, hogy ahogy teltek az évek, ő is megváltozott és már mások az elvárásai, vagy lehet, hogy feladta, lehet, hogy rájött, hogy annyit nem ér, hogy minden ilyen konfliktusba belemenjen, vagy valami más. Őt kérdezd, ha tényleg érdekel.

2022. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Inkább örülj neki, hogy anyád most kicsit visszakapja amit főzött...

Ez a "Tessék?"-es dolog se normális.

2022. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!