Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl?

Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
egy férfi megüt egy nőt
2010. szept. 27. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha egy pasi megüt egy nőt akkor szerintem az a pasi fizikai gyengeségére utal
2010. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Az h mind2 fél ember. Nincs olyan h kivétel a nő mert h gyengébb.. Többségében ha üt 1 férfi azt joggal teszi.

18/F

2010. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
hát szerintem, hossza logikai lefuttatások után, arra a következtetésre jutottam h a mai helyzetnek megfelelően, ez egy igencsak csúnya dolog.:\ primitivitás, önkontroll hiány.aggressziv dühlevezetés...elfogadhatatlan!!!!
2010. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Vadállat !!!!!!!!!!!Ott kell hagyni!
2010. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megüt többször megfogja tenni!!
2010. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Tisztázzuk miért ?
2010. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Attól függ miért. A legnyugodtabb embert is ki lehet készíteni annyira idegileg hogy lekeverjen egy pofont. Szerintem az a súlyos, ha valaki megver egy nőt. Azért verés és egy jogos pofon között van különbség, és ezt nőként mondom.
2010. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
51%
Szerintem szánalmas. Egyrészt nincs annyi intelligenciája, hogy normális ember módjára megbeszélje a problémákat, másrészt nem attól fog megoldódni a probléma, hogy valakit felpofoz, legyen az nő vagy férfi. Ha meg a hirtelen indulat lenne az indok, akkor javaslom tanuljon meg 10-től visszafele számolni.(Lassan, nehogy megerőltesse az agyát.) Ez csodákra képes.
2010. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a 10-től visszafelé azért nem teljesen így van. Mindenki életében előfordul olyan időszak amikor tiszta stressz és mindentől sík ideg, na ha még ilyenkor valaki rátesz egy lapáttal és szándékosan idegesíti, akkor ne csodálkozzon. Persze itt nem a durva verésről beszélek, szerintem arra nincs mentség, de én úgy gondolom azért egy pofon egy ilyen helyzetben még nem válóok, főleg ha kiprovokálja magának az illető.
2010. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem még senki sem ütött meg, mondjuk nem is adtam rá okot... eddig ahány ilyen esetről hallottam, azt mondtam, hogy a pasi helyébe én is megütöttem volna a nőt- na de ez nem jelenti az, hogy a testi erőszak pártján állok. Van ám más módszer is...
2010. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!