Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek mondható az ilyen ember?

Minek mondható az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Testvérem folyton hazudik, de a legkisebb dolgokban is, és az sem érdekli ha közlik vele, hogy tudom, hogy ez hazugság. Sőt még ő van felháborodva olyankor. Semmi bűntudata nincs(se lelki ismerete), mindenkit kihasznál anyagilag, aztán tovább áll. Képes a fiáról is kitalálni mindenféle betegséget, csak megsajnálják és kapjon egy kis pénzt a nem létező kezelésre. Orvosi értelemben van erre szó? Pofátlanul belehazudik az ember képébe! Miután lebukik újabb hazugságokat talál ki, de jókat, csak úgy kipattan a fejéből egyből a hazug szöveg. Ezért sokan hisznek is neki. Ha meg mondják neki , hogy tudom mi az igazság még ő ordibál.
2010. szept. 27. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Notórikus hazudozó.Beteg,orvos.
2010. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs lelkiismerete se (gondolom empátiája se), akkor sajnos valószínűleg pszichopata. Nincs betegségtudata, tehát bárkit bárhogyan képes kihasználni, átejteni a saját érdekei szerint. Reménykedjünk, hogy nem fog senkit megenni vagy megölni...
2010. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érzelmi fogyatékos, vagyis pszichopata. Részvétem!
2010. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ez nagyon hasonlít a Münchausen szindrómára
2010. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na azért vigyázzunk, a wikipédia nem a pszichiátriai szakorvoslás megfelelője!


Sok mindent lehet itt az interneten olvasni, ami nem állja meg a helyét. Ha ez így volna, akkor már orvoshoz sem kéne menni..., ami azért még odébb van.

2010. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

apám anyja is ilyen...hazudik mint a vízfolyás..


szerintem egyszerűen gonosz és sunyi

2010. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!