Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fog szolni, ha ezt igy...

Mit fog szolni, ha ezt igy eloadom? (lent)

Figyelt kérdés
Aupair vagyok, most valtottam csaladot. Nagyon kedves mindenki, ma felhivta a no a nyelviskolat, hogy menjek. A gondom az hogy heti 25 font, ami nekem nagyon sok, mert szeretnek hazakuldeni penzt az anyukamnak, muszaj tamogatnom ot. Olyan kedves, mar le van beszelve, hogy hetfon megyek, de nem szeretnek menni. Mit mondjak, hogy mondjam, hogy ne utaljon meg? :(
2010. szept. 27. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
En mennek suliba...ott talalhatsz uj baratokat, kapcsolatokat, es nemi extra melot. Vasalas, takaritas, amibol jobban tamogathatod anyudat. En is igy csinaltam es nem bantam meg. Egy ket ora vasalas belefer az ember eletebe :) elkerhetsz akar 7 fontot is orankent. Takaritasert ugyan ennyit...vagy extra beby sitteles. Altalaban az angol tanarok mindig tudnak valami kis segitseget nyujtani :)
2010. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Baratokra nincs szuksegem, mert mar vannak es a nyelviskolat nem szeretem, mert magamtol sokkal jobban tudok tanulni. Tenyleg nem akarok menni, csak nem merem megmondani. :(
2010. szept. 27. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nagyon jo lelku vagy, de most ne kapkodj!


Nem fog megutalni, hanem elfog bocsajtani!


Ma azok az emberek, Akik ilyen munkat vallalnak el, a minimum, hogy beszelnek angolul, ez mar mindenhol igy van.

Jelenleg Te meg uj vagy, s amikor nem tudnak Veled megfeleloen kommunikalni, ugy elkuldenek es mast hoznak a helyedbe, mivel ennyi fizetesert, amit Te is kapsz, de ugyes vagy, de hianyzik a nyelv tudasod,

akkor keress egy masikat es olyat, Aki tudja a nyelvet, s ugyan ennyit fog kifizetni.


Most a legfontosabb a nyelv megtanulasa, aztan mar kesobb tudsz segiteni a Szuleiden.

Nagyon sok embernek eppen ez a problemaja a munkavallalasnal es aztan sirnak, de erre muszaj aldozni!

2010. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, ezt bizony akkor kellett volna mondanod neki, mikor először megemlítette a nyelviskolát.

de nem szóltál semmit, ő meg intézkedett, és mostmár nem csoda ha "megutál" vagy elbocsájt.

tudod, szóból ért az ember.

vagy hallgass mostmár, és tűrj, vagy mondd el őszintén, amit itt leírtál, hogy nem akarsz menni, és drágának találod.

2010. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen mondd meg. "'Jaj, ne haragudjon, de mégsem tudok menni. Bocs, hogy most szólok, de annyira szeretttem volna eddig gondolkodtam, hogyan tudnám megoldani. De sajnos akárhogy számolok, sehogysincs meg a rávaló.Mivel anyukámat is kell segítenem. Remélem nem okoztam kellemetlenséget, és lesz még alaklmam eljárni."


Nme lehet, hoyg ez a fizetés része? Nem azért intézi?


Vagy elvárás?

Akkor nyugtasd meg, hoyg tudsz egyénileg fejlődni!

Nyugodtan! Sokkal jobb, ha most szólsz, mintha olyasmire vállalkozol, amire nincs meg a pénzed, vagy ha tovább húzod az időt. Eddig keresteda megoldást, de sajnos nem találtad, it a határidő, most szólsz.

Ügyesen!

2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, elmondom neki, meg igy veszithetem a legkevesebbet. Igen, kiakartam probalni, de nem tudtam, hogy ilyen sokba kerul. A masik csaladnal (amellett, hogy volt ingyenes is)negyed ennyibe kerult volna a fizetos. Azert az nem mindegy, aupair fizetest nezve.
2010. szept. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!